"Буде найнебезпечніше": екстрасенс сказала, які міста найближчим часом атакує РФ

У низці міст будуть "прильоти", прогнозує екстрасенс. При цьому небезпека буде як для прифронтових територій, так і для населених пунктів в тилу.
Астрология, обстрел, разрушенный дом
Загроза обстрілів у березні буде як у прифронтових населених пунктах, так і в тилу/ УНІАН, ua.depositphotos.com

Країна-агресорка Росія продовжить обстрілювати українські міста як у прифронтових регіонах, так і в тилу. Під найбільшою загрозою і далі залишатиметься Бахмут. Зокрема, там є загроза застосування хімічної зброї.

Такий прогноз зробила відьма-некромант, екстрасенс Марія Тиха в інтерв’ю УНІАН. За її словами, Бахмут може бути просто знищено, адже там уже багато руйнувань і від нього практично нічого не залишилося.

У той же час екстрасенс дала невтішні прогнози щодо небезпеки, яка нависла над місцевим населенням. За її словами, російські загарбники можуть влаштувати у місті тортури для цивільних.

відео дня

Тиха назвала міста, які російські окупанти можуть обстрілювати у березні. Згідно з її прогнозом, "прильоти" можуть бути Харкові та Харківській області, Краматорську, Дніпропетровську і Дніпропетровській області, Нікополю, Полтаві, Херсоні та Хмельницькому.

Вона наголосила, що саме в березні у цих містах можуть бути сильні обстріли. Небезпека не омине і Західну Україну – там теж будуть "прильоти".

"Небезпека нависла над Тернополем та Запоріжжям. У Києві також триватимуть ракетні атаки. У Сумській та Чернігівській областях буде загострення за участю ДРГ", – додала екстрасенс.

Раніше астролог назвала найважчі для України дні у березні. Астролог Анна Вергелес попередила, що найважчий період чекає на українців з 13 по 22 березня. Це буде найскладніший етап, у який потрібно буде дотримуватися обережності у різних сферах, а особливо в інформаційному полі.

Також раніше астролог Ольга Медвецька зазначала, що у найближчі два роки у світі можуть відбутися заворушення, незгодне із диктаторами населення повставатиме проти них. У світі в цей час буде багато протирічь.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал – ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Вас також може зацікавити:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти