Предмети побуту з нержавіючої сталі - найпоширеніші на сучасних кухнях. Їх цінують за міцність, практичність і приємний зовнішній вигляд.
Згодом навіть у самої уважної господині посуд з нержавійки втрачає свій товарний вигляд.
Чим чистити посуд і сантехніку з нержавіючої сталі?
Для того, щоб побутові вироби з нержавіючої сталі якомога довше радували своїх господарів ідеальним зовнішнім виглядом, рекомендується використовувати для їх очищення перевірені засоби для чищення і корисні харчові продукти. Серед них:
- кухонні серветки та ганчірки з мікрофібри;
- губки для миття посуду;
- сік лимона або лимонна кислота;
- харчова сода, суха гірчиця;
- активоване вугілля, нашатир;
- очищаючі засоби для посуду;
- чистячі порошки для нержавіючих площин.
Не рекомендується експериментувати зі сталевими щітками-йоржами, металевими губками і полірувальними пастами для чищення нержавійки, бо вони можуть подряпати покриття і позбавити поверхню глянцевого блиску і сріблястого кольору.
Як очистити столові прилади і посуд з нержавійки
Чистка посуду харчовою содою. Це один з найлегших і дієвих способів, оскільки харчова сода завжди є в кухонному арсеналі. З її допомогою добре видаляти жирні плями і неприємний запах з площин приладів.
Перед обробкою вироби содою, необхідно ретельно вимити його під напором води і промокнути м'яким рушником. Після чого від душі посипати содою його поверхню (0, 5 склянки соди на 1 столовий предмет) і в такому вигляді залишити на кілька годин.
Чистка посуду активованим вугіллям. Особливо дієвим такий спосіб буде в тому випадку, якщо ви не встежили за молоком, і воно втекло. Відмити пригорілий посуд можна наступним чином: подрібнений активоване вугілля покласти в ємність, наповнити її водою і не чіпати близько 15 хвилин. Потім добре вимити і прибрати розлучення мікрофіброю.
Вам може бути цікаво:
- Як не залишитися без волосся: сім типових помилок при митті голови
- Є страшно, а викинути шкода: що приготувати з завалялося в холодильнику сметани
- Більше ніякої смороду: як позбутися від запаху тютюну
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред