Чому не можна носити гроші в кишені або як притягнути до себе бідність

Гроші люблять порядок, а недбале ставлення до готівки може призвести до банкрутства.
деньги
Чому не можна класти гроші в кишеню / Колаж фото ua.depositphotos.com

Мабуть, у кожного в житті були випадки, коли гроші просто засовуєш до кишені, а не в гаманець. Звісно, це легше, адже не треба витрачати час на те, щоб купюри розрівняти, відкрити та закрити гаманець. А якщо в руках ще повно пакетів чи речей, то кишені значно полегшують справу.

Однак якщо ви прийшли до магазину і вам потрібно розрахуватися, то скручені у кишені купюри буде незручно діставати, до того ж вони можуть випадково розірватись. А якщо в кишені виявилась дірка, то ви ризикуєте взагалі залишитись без них.

Також вважається, що абияк скручені купюри показує, що їх власник недбайливо до них ставиться.

Але виявляється, що все це впливає не лише на зручність, а й на матеріальний достаток людини.

Ні для кого не секрет, що гроші люблять порядок. Таке ставлення до готівки може спровокувати банкрутство.

Як правильно зберігати гроші

Вважається, що гроші не повинні лежати на одному місці, вони повинні "працювати". Якщо купюри постійно перебувають в обігу, то їх кількість починає збільшуватись. Якщо ви носите гроші із собою, то краще класти їх у гаманець, щоб кожна купюра рівно лежала. Монети краще класти в окремо виділене місце.

Якщо ви зберігаєте гроші вдома, то краще їх не залишати поблизу вхідних дверей. Річ у тому, що через коридор проходить негативна енергетика, а гроші її не люблять. Також небажано їх зберігати у спальні, бо там місце відпочинку, а купюрам не потрібно відпочивати.

Найліпше буде, якщо ви будете зберігати гроші у сейфі або спеціальній шкатулці. Місце розташування краще обрати у кабінеті.

Вас також зацікавить:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти