Що буде якщо випити склянку кефіру на ніч
У той час, коли людина спокійно і мирно сопе в дві дірки ‒ і, відповідно, коли його організм витрачає мінімум енергії, то автоматично запускається процес його відновлення. Тому-то дієтологи і радять, що перед сном потрібно вживати тільки те, що дасть невеликий ресурс для всіх регенеруючих процесів. Наприклад, взяти кефір. У ньому багато білка, який вкрай легко і відмінно засвоюється. Ну і, відповідно, надає додаткову енергію тілу. Пройдемося трохи детальніше по тому, що саме робить кефір для організму.
Допомагає кишечнику
У двохсотграмовій склянці кефіру є більше два трильйони ферментованих бактерій і цілих двадцяти двох види корисних мікроорганізмів (в першу чергу ‒ лактобактерії та біфідобактерії). Саме ці два види якісно впливають на мікрофлору кишечника.
Покращує імунітет в цілому
У кефірі містяться дюжина вітамінів. Особливо він багатий вітамінами B2, B4 і B12. Ще в ферментованому молочному продукті більше макро - і мікроелементів (що і стимулює імунну систему для боротьби з хворобами).
"Заправляє" тіло кальцієм
Справа в тому, що коли людина спить, то кальцій швидко "залишає" тіло— кефір нівелює його втрату.
"Прибирає" вагу
Кефір багато років поспіль значиться в багатьох дієтах, тому як низькокалорійний; містить "легкий" білок, втамовує голод і зменшує апетит.
Чому не треба пити кефір на ніч
Кефір на ніч не слід вживати, якщо у людини:
Діагностовано гастрит - тобто розлад кишечника укупі з підвищеною кислотністю. Кефір - кисломолочний продукт, що викликає в шлунку процес бродіння. А воно вже несе здуття живота і неприємні відчуття;
Проблеми з нирковою системою. Але проблема в тому, що кефір викликає велике навантаження на такі органи.
Ще кефір вкрай шкідливий, якщо у людини ‒ непереносимість лактози, панкреатит (запалення підшлункової), виразка або хвороби дванадцятипалої кишки.
Що краще пити на ніч - кефір або молоко
Відповідь однозначно - краще кефір. Молоко довго засвоюється - і його потрібно пити за пару годин до походу в ліжко. А кефір засвоюється куди легше і тому його можна смачно сьорбнути вже перед самим сном.
Кефір взагалі корисніше молока саме для зрілих людей, ніж для поганої молоді. Справа в тому, що кисломолочні бактерії, по-перше запускають перистальтику кишечника, по-друге, пригнічують патогенні мікроорганізми, не даючи ходу бродінню і гниттю, і, по-третє, допомагають перетравлювати організму казеїн (білок коров'ячого молока), а також сприяють засвоєнню вітамінів, кальцію і заліза.
Інші новини:
- Вчені розповіли, чи корисно пити багато кефіру
- Лікар розповіла, кому не можна пити молоко і кефір
- У чому переваги кефіру: як зробити корисний напій будинку
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред