Що не можна робити з речами померлої людини, щоб не зберегти енергію смерті

23 березня 2023, 13:19 оновлено 23 березня, 13:51
10931
На жаль, в житті кожної людини настає момент, коли з життя йде близька людина, але її речі залишаються. Про те, що з ними робити - розповімо далі.
Що не можна робити з речами померлої людини
Що не можна робити з речами померлої людини / колаж фото ua.depositphotos.com

Речі померлої людини - це завжди предмет сумнівів. Від деяких цінностей позбавлятися не хочеться, а що робити з іншими речами - іноді просто незрозуміло. Про те, як правильно чинити - розповімо сьогодні.

Чи можна викидати речі померлого - для початку розберемося з цим

Не всі речі покійної людини необхідно викидати. Однак є ті, які викинути необхідно.

Це стосується речей, які були поруч з людиною або на ній в момент смерті, а саме: постільна білизна, ліжко/диван, одяг, прикраси.

відео дня

Утилізувати ці речі необхідно тому, що вони насичені енергією смерті і муки перед нею. Ще краще - такі речі спалити.

Що не можна робити з речами померлої людини - необхідно знати

Незважаючи на те, що торкатися до речей людини, яка покинула цей світ досить важко, деякі приступають до їх прибирання практично відразу - це неправильно.

Необхідно не чіпати речі померлого як мінімум три дні після смерті, а краще - торкатися до них тільки після 40 днів.

Що робити з речами померлого після похорону - віддати або залишити

Після смерті людини не варто користуватися її улюбленими речами. Їх необов'язково викидати, можна скласти в коробку як пам'ять і віднести туди, де ви не живете. З іншими речами справи йдуть простіше. Сімейні реліквії і важливі для вас речі можна залишити собі і користуватися. Також одяг і предмети побуту можна роздати іншим людям. Найголовніше - позбутися від усього, що так чи інакше пов'язано зі стражданнями або муками того, хто покинув цей світ.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал-ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Також вам може бути цікаво:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти