Що не можна робити в Німеччині: 5 заборон, про які важливо знати

31 серпня 2023, 02:05
Ми розповімо про деякі важливі аспекти, які варто враховувати під час перебування в Німеччині.
Що не можна робити в Німеччині
Що не можна робити в Німеччині / Колаж Главред, фото: pixabay.com

Подорож до Німеччини обіцяє незабутні враження, але крім позитивних моментів, важливо пам'ятати і про ті правила і заборони, які характерні для цієї країни. Ми розповімо про деякі важливі аспекти, які варто враховувати під час перебування в Німеччині.

Які заборони в Німеччині?

  • Дотримуйтесь правил дорожнього руху Правила дорожнього руху в Німеччині є основою безпеки на дорогах. Світлофори навіть в нічний час залишаються активними, і їх дотримання обов'язково. Проїзд на червоний сигнал світлофора може спричинити штраф. Крім цього, важливо пам'ятати про правила паркування і швидкісного режиму.
  • Дбайте про навколишнє середовище Одним з важливих аспектів німецької культури є турбота про навколишнє середовище. У Німеччині заведено сортувати сміття: органічний і неорганічний викидаються в різні контейнери. Відсутність урни поблизу не є виправданням для викидання сміття на землю.
  • Особливості ставлення до алкоголю У Німеччині алкоголь незаперечно важливий, але вживання його на вулицях заборонено. Тут безліч барів і пабів, де можна насолодитися напоями. Однак вам не варто з'являтися на вулицях з алкоголем в руках, це може спричинити неприємні наслідки.
  • Дотримуйтесь поваги в спілкуванні Повага до співрозмовника - це важливий аспект спілкування в Німеччині. Ввічливі звернення "герр"(пан) або "фрау" (пані) вважаються хорошим тоном. Важливо уникати нецензурних виразів навіть в колі друзів, так як це може викликати невдоволення і непорозуміння.
  • Зверніть увагу на нюанси Деякі фрази та жести можуть мати різне значення в Німеччині. Наприклад, фраза "запросити на чашечку кави" може сприйматися як натяк на сексуальні відносини. Тому важливо бути уважним до нюансів і враховувати місцеві звичаї.

Що не можна питати у німців?

Питання про доходи: У Німеччині вважається непристойним запитувати про зарплату або доходи. Це вважається приватною справою.

відео дня

Питання про минулу роботу: Уникайте запитань про попередні місця роботи, якщо співрозмовник сам не ділиться цією інформацією.

Що не можна робити вночі в Німеччині?

Шумлячи: У більшості міст Німеччини існують суворі обмеження щодо шуму після певного часу, як правило, після 22:00. Галасливі заходи і тусовки краще перенести на денний час.

Купувати алкоголь в нічний час: У більшості регіонів Німеччини існує заборона на продаж алкоголю з певного часу вночі. Зазвичай це стосується продажу алкоголю з 22: 00 до 6: 00 ранку.

Вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти