Сезон окрошки вже почався. Кожна господиня готує її за своїм унікальним рецептом і протягом життя застосовує різні способи змінити її смак. Однак є деякі секрети, які варто було б запам'ятати всім. Ми розповімо, що псує окрошку і як її краще готувати. Також ми писали: як зробити, щоб оладки були пишними: 1 компонент зробить їх повітряними кульками.
Що псує окрошку - два головних нюанси
Окрошка в своїй суті таке блюдо, яке у кожної господині виходить по-своєму. Хтось заправляє її квасом, хтось кефіром, хтось любить з гіркуватістю, а хтось ніжну. Однак є інгредієнт, який частіше псує блюдо, ніж робить його смачним, і це - редис.
Невдалий сорт редису в поєднанні з іншими складовими може зробити окрошку неприємною і гіркою на смак.
Також важливий нюанс: не варто використовувати огірок, очищений від шкірки. М'якоть огірка не дасть того смаку, який повинен дати повноцінний огірок.
Що додати в окрошку для смаку - головний секрет
Найчастіше окрошка виходить досить прісною на смак, якщо уникати одного дуже важливого секрету під час приготування. Головну насиченість смаку окрошки надає зелень, проте не просто її наявність, а правильне додавання. Перед тим, як додати цибулю і вітамінний пучок в окрошку, його необхідно дрібно нарізати і перетерти з сіллю до тих пір, поки зелень не дасть аромат і сік. Тільки після того, як це станеться - можна додавати в окрошку.
Скільки часу повинна настоюватися окрошка - оптимальний час для насичення смаку
Всі інгредієнти в окрошки повинні правильно з'єднатися між собою, проте не всі господині переконані в тому, що це блюдо необхідно наполягати.
Якщо ж ви все-таки вирішили це зробити - нехай стоїть близько двох годин.
Як довго можна зберігати окрошку в холодильнику - правила зберігання
Сама по собі окрошка досить недовговічний продукт, проте її можна зберігати в незвичному вигляді. Якщо ви не плануєте з'їсти окрошку найближчим часом, збережіть нарізані інгредієнти окремо. Так вони можуть пролежати близько двох діб.
Дивіться відео, в якому ведучі популярної програми готують класичну окрошку:
Також вам може бути цікаво:
- Як замаринувати цибулю: 2 перевірених способу на різний смак
- Як перевірити сир запальничкою: незвичайний спосіб відрізнити неякісний продукт
- Що не можна готувати у фользі: продукти, про які ви не здогадувалися
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред