Щоб плита засяяла: як відчистити решітку кухонної плити, не витративши ні копійки

Із забрудненнями, які з’являються на кухонній плиті, можна легко впоратися і без магазинної хімії.
Щоб плита засяяла: як відчистити решітку кухонної плити, не витративши ні копійки
Можна відчистити решітку кухонної плити за допомогою простого засобу, приготовленого власноруч/ ua.depositphotos.com

Миття решітки кухонної плити – не найприємніше завдання. Зазвичай під час прибирання ця справа потрапляє у категорію таких, які ми робимо найбільш неохоче.

Адже для того, щоб відчистити решітку кухонної плити, потрібно чимало зусиль. Тому краще мати для цього під руками якийсь засіб, який допоможе швидко та ефективно впоратися із завданням і не відбере у вас безмежну кількість сил.

Звісно, можна придбати такий засіб у магазині. Проте навіщо витрачати на це багато коштів, якщо без проблем можна приготувати домашній засіб, який складається з кількох інгредієнтів і не поступається за якістю магазинній хімії.

Отже, якщо ви шукаєте спосіб як відмити застарілий жир з решітки плити або позбутися інших забруднень, вам знадобляться чотири інгредієнти:

  • сода,
  • порошок гірчиці,
  • сіль,
  • столовий оцет.

Потрібно змішати усі інгредієнти у рівних пропорціях. Повинна вийти не дуже рідка одноманітна маса.

Утворену кашку наносимо на брудну решітку і залишаємо на 1-2 години. Якщо після першого разу бруд відмився не зовсім, повторіть процедуру ще раз.

Можна для чищення решітки з плити використати тільки соду. У такому разі її потрібно розвести у невеликій кількості води і цією кашкою чистити забруднення. Але такий спосіб менше ефективний і під час його використання доведеться ще добре попрацювати руками, щоб відмити весь бруд.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти