Навіть сліду не залишиться: 3 способи, як прибрати стару жирну пляму без прання

Не дозволяйте забрудненням на одязі псувати ваш настрій. Давайте розберемося, чим вивести жирну пляму в домашніх умовах.
Стирка, жирное пятно
Є декілька ефективних способів, як прибрати жирну пляму без прання/ ua.depositphotos.com

На застіллі під час святкування чи вдома на кухні – неважливо, де ви залишили собі жирний слід на улюбленому одязі, тому що це однаково може засмутити. Адже позбутися таких забруднень буває нелегко. Особливо, якщо вони несвіжі, а вже задавнені. Тоді проблема, як вивести застарілу жирну пляму, може стати справжньою головоломкою.

Проте не спішіть опускати руки і ні в якому разі не "списуйте" улюблену блузку чи штани до рівня "лише для домашнього використання". Адже вихід завжди знайдеться. Главред спробував розібратися, чим можна вивести стару жирну пляму. Пропонуємо три способи, які входять до найпопулярніших.

Гліцерин

Одним із способів, як вивести жирну пляму, яка не випралася, є застосування гліцерину. Потрібно нанести невелику кількість речовини на забруднену ділянку і залишити на пів години. Коли цей час мине, протерти чистою ганчіркою або ватним диском.

відео дня

Скипидар і нашатирний спирт

Потрібно приготувати суміш з цих двох інгредієнтів. В отриманий розчин вмочити ватний диск і щедро обробити жирну пляму. Потім залишити одяг на 3 години.

Залишки розчину можна прибрати з одягу, виправши забруднене місце у воді, або ж можна повністю випрати річ.

Очищений бензин або скипидар

Потрібно обробити речовиною застарілу пляму від жиру. Потім забруднене місце накрити двома шматками чистої тканини зверху і знизу і залишити ненадовго.

Потім потрібно буде випрати ту частину речі, на якій ви застосували бензин або скипидар. Але через сильний запах цих речовин можливо все таки знадобиться випрати річ повністю.

Перед застосуванням запропонованих методів краще пересвідчитися, чи не є ваша річ настільки делікатною, що для неї це може зашкодити.

Також буде краще спочатку перевірити дію зазначених речовин на вашу річ на непомітному місці зі зворотної сторони одягу. Звертайте увагу, чи не змінилася структура або колір речі після нанесення засобу.

Вас також може зацікавити:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти