Деменція: "непомітні" симптоми, які можуть проявитися за 18 років до постановки діагнозу - дослідження

На жаль, в даний час немає ліків від деменції, але дослідження зробили великий прорив у її ранньому виявленні.

Деменція Альцгеймера
Виявлення симптомів за роки до постановки діагнозу є постійним центром досліджень./ Pixabay

Деменція-це загальний термін для позначення груп симптомів, пов'язаних з прогресуючим занепадом мозку. На жаль, в даний час немає ліків від деменції, але дослідження зробили великий прорив у її ранньому виявленні.

Це дуже важливо, тому що раннє втручання дозволяє виграти дорогоцінний час, щоб зміцнити захист мозку від найгірших наслідків його згасання.

Виявлення симптомів за роки до постановки діагнозу є постійним центром досліджень.

читайте такожДеменція: чотири продукти, які можуть знизити ризик розумового занепаду

Дослідження, проведене за участю понад 2000 осіб, показало, що тест пам'яті та мислення може виявити відмінності у людей, у яких розвивається хвороба Альцгеймера (яка становить більшість випадків деменції) за 18 років до постановки діагнозу.

Реклама

На підставі тестів, завершених за 13-18 років до завершення дослідження, більш низький результат когнітивного тесту був пов'язаний з підвищеним на 85% ризиком розвитку деменції в майбутньому.

Це говорить про те, що розвиток хвороби Альцгеймера може початися на багато років раніше, ніж очікувалося, до того, як будуть виявлені симптоми."Деменція часто викликає зміни в мозку за роки до того, як симптоми стають очевидними", - сказав доктор Дуг Браун, директор з досліджень і розвитку Товариства Альцгеймера.

"Це дослідження показує, що можуть бути тонкі ознаки хвороби Альцгеймера в мисленні і пам'яті за 18 років до того, як може бути поставлений офіційний діагноз".

Він продовжував: "це може означати, що існує тривале вікно можливостей для лікування, протягом якого ми зможемо одного разу зупинити або уповільнити деменцію.

"Хоча ці тести не можуть точно передбачити, у кого розвинеться деменція, вони потенційно можуть бути використані для виявлення людей з групи підвищеного ризику".

Як знизити ризик

Хоча старіння є найбільшим фактором ризику розвитку деменції, дані показують, що є речі, які ви можете зробити, щоб знизити власний ризик.

До них відносяться підтримка активності, здорове харчування і тренування розуму.

Регулярна фізична активність-один з кращих способів знизити ризик деменції.

Як пояснює ТОВАРИСТВО Альцгеймера (AS), це корисно для вашого серця, кровообігу, ваги та психічного благополуччя.

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Наймодніші чоботи зима 2021 2022, в яких захочеться крокувати хоч на край світуНаймодніші чоботи зима 2021 2022, в яких захочеться крокувати хоч на край світу Магнітна буря розтягнеться на 4 дні: як пережити удар у 4 балиМагнітна буря розтягнеться на 4 дні: як пережити удар у 4 бали Гороскоп на 20 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: збитки або кардинальні зміниГороскоп на 20 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: збитки або кардинальні зміни "Кривава" повня 20 жовтня: астролог розповіла про небезпеку для кожного знака зодіаку"Кривава" повня 20 жовтня: астролог розповіла про небезпеку для кожного знака зодіаку Оля Цибульська оголила соковиту фігуру в спокусливому купальникуОля Цибульська оголила соковиту фігуру в спокусливому купальнику

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти