З Днем журналіста – привітання на словах та листівки пречудові

Найрізноманітніші привітання з Днем журналіста – офіційні прозою, прикольні у віршах, короткі смс та красиві картинки – підібрав Главред до свята.

День журналіста - привітання з Днем журналіста прозою, у віршах та картинки
День журналіста - привітання з Днем журналіста прозою, у віршах та картинки

6 червня свято вільного слова і гострого пера. День журналіста Україна відзначає саме сьогодні. У 2021 році це неділя.

З Днем журналіста привітання в Україні звучать у професійне свято тих, хто ділиться з народом чесною інформацією та транслює об’єктивну картину світу з екранів та шпальті своїх відань.

Журналістика – це не просто професія, це стан душі, творчі пориви якої виносять своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою.

Тож і вітання з Днем журналіста мають бути творчі та певною мірою філософські. Й саме такі привітання з Днем журналіста на будь-який смак – офіційні прозою, прикольні у віршах, короткі смс та красиві картинки – підібрав Главред до свята.

Привітання з Днем журналіста – в прозі, віршах, смс, гіф

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста. У цей святковий для вас день бажаю об'єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

Реклама

***

Журналісти – звучить гордо,

Майстри пера і, звісно, "Ворда"!

Нехай перо гострішим стане –

А гонорар хай не буде копійчаним!

Прикольні картинки з Днем журналіста та листівки

***

Щиро вітаємо вас з Днем журналіста – святом тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об'єктивну картину нашого життя. Шановні журналісти, бажаємо вам здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі – яскравими, а гонорари – високими.

***

Вітаю зі святом

Журналістів усіх!

Нехай вам буде радісно,

Нехай на вас чекає успіх!

Нехай все буде на ура –

Статей вдалих "на-гора"!

***

З Днем журналіста! Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

***

Подяка вам, четверта владо,

За ваші помисли й діла,

Вітаю вас сьогодні радо,

З повагою кажу: "Хвала!"

***

Ваша зброя – слово,

Штик у вас – перо,

Їх використовуйте

Людям на добро!

Прикольні картинки з Днем журналіста та листівки

Прикольні картинки з Днем журналіста та листівки
Прикольні картинки з Днем журналіста та листівки
день журналіста картинки листівки
з Днем журналіста картинки листівки
viber
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Реклама
Популярне
Найсмачніший десерт за 5 хвилин: ароматні груші в тістіНайсмачніший десерт за 5 хвилин: ароматні груші в тісті М'яка зима і безсніжний Новий рік: синоптик уточнила прогноз погоди для України на кілька місяцівМ'яка зима і безсніжний Новий рік: синоптик уточнила прогноз погоди для України на кілька місяців Шантаж Газпрому через ПП-2 і газова криза в ЄС тривають: у Європі знову злетіла ціна на газШантаж Газпрому через ПП-2 і газова криза в ЄС тривають: у Європі знову злетіла ціна на газ 100 гривень за кг: улюблений продукт українців рекордно подорожчав100 гривень за кг: улюблений продукт українців рекордно подорожчав Найщасливіший пиріг удачі на Покров Пресвятої Богородиці 2021: рецепт випічки за 20 хвилинНайщасливіший пиріг удачі на Покров Пресвятої Богородиці 2021: рецепт випічки за 20 хвилин

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять