Чай з бергамотом - дуже незвичайний напій зі злегка пряним і терпким смаком, який неможливо сплутати з іншими чаями. Справжні чайні гурмани віддають перевагу саме княжій груші. Чай можна пити як в холодному, так і в гарячому вигляді. Чим корисний і шкідливий чай з бергамотом цікавить багатьох, кого підкорив цей напій. Ми розповімо, чим він може бути корисним, і кому такий чай пити не рекомендується.
Як бергамот впливає на серце
Вчені вважають, що чай з бергамотом корисний для серця і судин. На думку дослідників, такий напій знижує рівень холестерину в організмі людини.
Особливо корисний бергамот з ензимами - вони відомі як гідрокси метилглутарил флавонони. Вони можуть атакувати білки, що провокують захворювання серця.
Крім того, як вважають вчені, мікроелементи настільки ж ефективні, як і статини.
Як бергамот впливає на тиск
Чай з бергамотом підвищує або знижує тиск - часте питання. Напій серйозно не впливає на тиск. Як і будь-який інший напій, він може підвищити тиск в гарячому вигляді, але знизити в холодному.
Чай з бергамотом для чоловіків
Чай з бергамотом може бути корисний для чоловіків – напій знімає втому. Також, з огляду на те, що цитрусова гібридна рослина – афродизіак, його рекомендують заварювати, щоб підвищити лібідо.
Чай з бергамотом - шкідливість
У напою є і свої протипоказання. Їх потрібно знати, щоб не зіткнутися з небажаними наслідками. Зокрема, не рекомендують пити чай з бергамотом людям з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, індивідуальною непереносимістю ефірного масла, алергічними реакціями і порушенням гормонального фону. Не радять пити такий чай і під час вагітності.
Додамо, що чай з бергамотом корисний і незадовго до сну. Напій налаштує на спокійні сновидіння і відпочинок.
Інші новини:
- Як пити фруктовий чай: нові знання про незвичайний напій приголомшать
- Чи можна щодня пити чай з м'ятою: факти про популярний напій вразять
- Навіщо в чай додають сіль: рецепти незвичайного напою, який здивує вас своїм смаком
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред