До кінця зими не долежить: 5 місць, де не можна зберігати картоплю

7 серпня 2023, 10:03
781
Правильне зберігання картоплі може значно подовжити термін її збереження і зберегти її смак.
Де не можна зберігати картоплю в квартирі
Де не можна зберігати картоплю в квартирі / Колаж Главред, фото: скріншот YouTube

Багато хто з нас звик тримати картоплю в кухні, але не кожне місце в нашій квартирі підходить для довгострокового зберігання цього коренеплоду. Давайте розберемося, де найкраще зберігати картоплю і чому деякі місця, включаючи холодильник, можуть бути небезпечними.

Де не можна зберігати картоплю?

  1. Холодильник: Зберігати картоплю в холодильнику не рекомендується, оскільки низькі температури та висока вологість можуть спровокувати утворення цукрів у картоплі та призвести до зміни смаку та текстури.
  2. Сонячне місце: Прямий доступ до сонячного світла може призвести до зеленіння картоплі та утворення соланіну, отруйної речовини. Це може зробити картоплю небезпечною для вживання.
  3. Вологий і закритий простір: Зберігання картоплі в занадто вологих і закритих місцях може сприяти розвитку грибків і цвілі.
  4. Поруч з цибулею: Зберігання картоплі поруч з цибулею не рекомендується, оскільки гази, що виділяються цибулею, можуть сприяти передчасному проростанню картоплі.
  5. Гарячі місця: Уникайте зберігання картоплі поблизу джерел тепла, таких як плити або радіатори. Високі температури можуть сприяти проростанню і погіршення якості картоплі.

Чому картоплю не можна зберігати в холодильнику?

Річ у тім, що холодильник створює занадто низьку температуру і вологість для картоплі, що може привести до утворення цукрів і погіршення якості коренеплоду. Крім того, вологе середовище холодильника може сприяти розвитку грибків і цвілі на поверхні картоплі.

відео дня

Де найкраще зберігати картоплю?

Прохолодне місце: Ідеальне місце для зберігання картоплі - прохолодне і темне місце, з температурою близько 7-10°C. підходящим варіантом може бути льох або спеціальний ящик для овочів.

Вентильовані контейнери: Зберігайте картоплю у вентильованих контейнерах, які дозволяють повітрю циркулювати навколо коренеплодів і запобігають накопиченню вологи.

Вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти