Де не можна ставити ікони в квартирі, щоб випадково не зменшити силу іконостасу

20 березня 2023, 14:51 оновлено 20 березня, 15:06
8690
Вівтар з іконами в будинку є у багатьох українців. Однак мало хто знає, що розташовувати його потрібно в особливих місцях.
Де не можна ставити ікони в квартирі
Де не можна ставити ікони в квартирі / ua.depositphotos.com

Неправильне "сусідство" іконостасу може зменшити силу ікон. Сьогодні розповімо як цього уникнути.

Де не можна ставити ікони в квартирі - найневдаліші місця

Одне з найголовніших і перших правил - ікони не можна розташовувати близько електротехніки. Вся справа в тому, що постійне її використання здатне зменшувати силу образу святих.

Також не рекомендується ставити ікони по сусідству з сувенірами, статуетками і предметами фен-шуй. Ікона - це завжди особливе значення, яке неприпустимо зрівняти зі звичайними "дрібничками".

Крім іншого, не варто ставити ікони поруч з реальними сімейними фотографіями або портретами знаменитих людей. Таким чином молитва може обожествляти звичайну людину і не бути почутою святими.

І наостанок, забороняється розміщувати ікони поруч з книгами розважального жанру і в цілому - не богословською літературою. Це може сприяти накопиченню негативної енергетики близько ікон, а значить - іконам не місце в книжковій шафі.

Де потрібно вішати ікони в квартирі - оптимальні рішення

У розміщенні ікон в будинку є головне завдання, вони повинні охоплювати оглядом якомога більше простору квартири.

Зробити це можна, якщо повісити ікони на стіну або поставити на спеціальну кутову полицю.

Як правило, для розміщення полки потрібно вибрати "красний кут" - це почесне місце в південно-східній частині вашої квартири.

Розмістити дану поличку бажано так, щоб вона була на рівні очей або трохи вище них, а перед нею могла поміститися вся сім'я. Також для оформлення іконостасу варто використовувати серветки з натуральної тканини або вишиті рушники.

Яка ікона захищає будинок від війни - як врятувати свою сім'ю

Для того, щоб убезпечити своїх рідних від війни, можна скористатися іконою Божої Матері. Цей образ стане символом любові, захисту, скорботи за загиблими і постраждалими, які страждають під час воєн між людьми. Молитви перед цією іконою можуть вплинути на захист вашого будинку і близьких.

Розмістити образ святої краще на кухні - там, де сім'я дякує "за хліб насущний".

Вам також може бути цікаво:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти