Головоломка, яка введе в ступор: потрібно знайти дивного мопса за 12 секунд

6 червня 2023, 15:18 оновлено 8 червня, 09:37
Дуже складна загадка може заплутати кого завгодно, адже на перший погляд здається, що усі собаки на малюнку однакові.
Головоломка, девушка
Потрібно знайти дивного мопса за 12 секунд/ Brightside, ua.depositphotos.com

Розгадування головоломок та різних загадок надзвичайно корисне для нашого мозку. Це відточує розум, покращує пам'ять і вчить звертати увагу на дрібниці. Наступна загадка змусить вас застосувати всю свою уважність, адже потрібно буде знайти на картинці собаку, який відрізняється від інших.

Завдання ускладнюється ще й тим, що на його виконання дається всього 12 секунд. Перевірте, чи зможете ви впоратися за цей час.

На картинці ми бачимо четверо собак породи мопс. На перший погляд здається, нібито вони всі абсолютно однакові. Проте не вірте своєму першому враженню, пише Brightside.

відео дня

Серед песиків є один, який відрізняється від усіх інших. Спробуйте уважно придивитися до кожного з них і зрозуміти, який саме собака не такий, як інші, і чим саме він від них відрізняється.

Спробуйте розгадати цю загадку за 12 секунд. Проте не варто засмучуватися, якщо вам не вдалося зробити це так швидко, адже завдання і справді непросте.

Коли впораєтеся із загадкою, можете запропонувати її своїм рідним та друзям. Можна навіть влаштувати своєрідні змагання і перевірити, хто з вас усіх виконає завдання найшвидше.

Головоломка
Потрібно знайти дивного мопса за 12 секунд/ Brightside

Якщо вам не вдається розгадати загадку, залишаємо невелику підказку – зверніть увагу на лапи песиків.

Правильну відповідь ми залишили внизу.

Якщо придивитися, то у мопса, який розташований зліва внизу, відрізняється лапа – на ній немає кігтів.

Головоломка
У цього мопса немає кігтів на задній лапі/ Brightside

Раніше ми розповідали про головоломку, у якій потрібно знайти кота серед дров за 10 секунд. Більшість людей опустять руки уже на перших секундах, адже виконати це завдання практично нереально.

Також раніше ми розповідали про складну оптичну ілюзію, у якій потрібно знайти бджолу на квітах за 8 секунд. Літня загадка здатна заплутати навіть найуважніших. Лише одиниці зможуть помітити комаху серед квіткового різнобарв’я.

Вас також може зацікавити:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти