Гороскоп на 5 липня 2021 всіх знаків Зодіаку: названо головного щасливця та ключового невдаху

4 липня 2021, 02:19оновлено 9 липня 2021, 09:05
770
Життя одного з вогняних знаків може бути у небезпеці.
В астропрогнозі зазначається, що головним щасливцем понеділка буде Овен
Головним щасливцем понеділка буде Овен, зазначається у гороскопі / Reuters

Гороскоп на понеділок, 5 липня 2021 року (25 місячний день), найпозитивніший для знака Зодіаку Овен. Невдахою для може бути ще один представник вогняної стихії – Стрілець.

Овнам спрогнозовано удачу в різних сферах життя, повідомляє supercook.ru.

За його даними, Стрільцям загрожують ДТП, травми та серцеві напади.

Чого у понеділок очікувати водним знакам – Ракам (22.06 – 22.07), Рибам (19.02 – 20.03) та Скорпіонам (24.10 – 22.11)

Точний гороскоп на завтра: Рак

Чекайте на те, що настрій знизиться. Ви можете бути скуті в емоційному плані. Через грошові питання можуть виникнути непорозуміння з друзями. Якщо хочете щось сказати чи зробити якийсь вчинок – будьте обережні.

Ваше неприємне передчуття може втілитися у життя.

Гороскоп на 5 липня 2021 року – Скорпіон

Можете працювати, покладаючись на інтуїцію, проте потрібно тверезо мислити й правильно діяти. Чекайте серйозного зростання рівня життєвих сил. Ви зможете легко зрозуміти, що відбувається.

Якщо будете надмірно задоволені собою – нарветесь на погіршення відносин з тими, хто поруч. Вашу гординю потрібно приборкати. Дійте так, щоб тривав рух до загальної наміченої мети.

Гороскоп на 5 липня 2021 – Риби

Очікуйте на те, що день буде двоїстим. Можливі суперечності. Ваш настрій може змінюватися: ви спочатку можете бути надмірно оптимістичні, а потім – дуже меланхолійні, благодушні та поступливі, а пізніше – вперті й дратівливі.

Якщо хочете щось зробити чи сказати – проявляйте обережність. Через ревнощі чекайте непорозуміння чи конфлікту з людиною, яка вам близька.

Ви можете передчувати щось неприємне. Негативні сновидіння можуть бути віщими.читайте такожГороскоп на молодик у липні 2021 року для всіх знаків Зодіаку: нищівний провал чи злет

Чого у понеділок очікувати земним знакам – Козерогам (22.12 – 20.01), Тельцям (21.04 – 20.05) та Дівам (23.08 – 22.09)

Гороскоп на завтра для Тельця

Готуйтеся зануритися у події. Можливо, вас потребуватимуть всі. Ви не зможете приділити увагу всім, тому варто вибрати пріоритетні завдання. Якщо ви неправильно оціните ситуацію, озвучите необачну обіцянку чи будете перевантажені у діловій сфері – чекайте ускладнень.

У вечірній час варто побути поза домом – сходіть у гості. Вам світить зустріч, яка буде цікавою й такою, що запам'ятається.

Варто прислухатися до того, що шепоче інтуїція. Через грошові питання загрожують непорозуміння з друзями.

Гороскоп на 5 липня 2021 року – Козеріг

Новини чи події можуть позитивно вплинути на те, чим ви займаєтеся. Перспективні плани можуть серйозно вплинути на вашу роботу – може змінитися рівень та стиль. Вам можуть запропонувати взяти участь у якомусь проєкті, який здатен принести непоганий прибуток.

На робочу сферу може вплинути особисте життя. Відносини з партнером можуть змінитися.

Гороскоп на 5 липня 2021 – Діва

Підведіть риску під давніми справами, угодами та задумами. Не варто розраховувати на вдале спілкування з новими партнерами. Прислухайтеся до рідних та старих друзів – їх поради можуть бути цінними. Можливо, нова угода буде вдалою.

Чого у понеділок очікувати повітряним знакам – Терезам (24.09 – 23.10), Водоліям (21.01 – 18.02) та Близнюкам (21.05 – 23.06)

Реальний гороскоп на завтра для Водолія

Можете розраховувати на спокій та гармонію. Почуття і думки можуть перебувати у рівновазі. Якщо хочете розібратися зі справами – перебувайте у спокійній атмосфері. Не бійтеся найзаплутаніших ситуацій – ви з ними зможете впоратися.

Найпозитивнішим буде післяобідній час. Присвятіть час іграм з дітьми чи друзями або спокійному відпочинку з членами сім'ї.

Гороскоп на 5 липня 2021 року – Терези

Присвятіть час особистим справам, зробіть щось, щоб ваше здоров'я стало міцнішим. Можете щось змінити у побуті – купити меблі чи почати ремонт.

Якщо ви самотні – можете розраховувати на знайомства, які вас зацікавлять. Не розраховуйте на те, що нові люди надовго увійдуть у ваше життя. Виниклим спокусам потрібно протистояти.

Гороскоп на 5 липня 2021 – Близнюки

Підведіть риску під давніми угодами, задумами та справами. Не розраховуйте на те, що спілкування з новими партнерами буде вдалим. Варто прислухатися до слів рідних та друзів – вони можуть порадити щось цінне.

Звістки чи події можуть неабияк вплинути на здоров'я чи справи. Особливу уважність необхідно проявити людям, які працюють у якійсь творчій сфері.

Чого у понеділок очікувати вогняним знакам – Стрільцям (23.11 – 21.12), Овнам (21.03 – 20.04) та Левам (23.07 – 22.08)

Гороскоп на завтра для Стрільця

Вам загрожують небезпеки – можуть статися ДТП, ви можете травмувати. Є навіть загроза серцевого нападу. Не варто намагатися серйозно рвонути вперед у діловій сфері – ситуація не буде допомагати досягненню успіху. Можете підбити підсумки старих угод, справ та планів.

Якщо хочете вдалого спілкування з новими партнерами – зробіть це в інший день. Ви можете отримати цінну пораду від рідних чи друзів.

Гороскоп на 5 липня 2021 року – Лев

Готуйтеся до того, що день може бути критичним. Вас можуть оточити проблеми та різні справи. Можливо, доведеться "увімкнути" максимальну працездатність та активність.

Не розраховуйте на відпочинок. Можливо, день доведеться присвятити обтяжливим обов'язкам. Будьте готові до того, що доведеться зіткнутися з турботами та з суєтою.

У вечірній час вам світить приємна зустріч з друзями чи членами сім'ї.

Гороскоп на 5 липня 2021 – Овен

Вам на різних фронтах світить удача. Може скластися ситуація, яка дозволить "злетіти" у матеріальній сфері. Не переставайте бути ініціативними.

Якщо вам запропонують допомогу надійні люди - не відмовляйтеся. Можна підбити підсумки давніх контрактів, справ чи задумів.

На вашу ділову сферу може позитивно вплинути звістка чи подія.

Астропрогноз для представників усіх стихій від експерта

Астролог Юлія Погорельченко повідомила Главреду, що день буде чудовим та продуктивним. За її словами, з понеділка можлива стабілізація ситуацій.

"...Вдале розв'язання будь-яких фінансових питань, займатися нерухомістю. Хороші аспекти для роботи з психологом, творчості, медитацій та відпочинку на природі...", – додала співрозмовниця.

Експерт зазначила, що настане хороший момент для самореклами у якомусь незвичному для вас форматі.

"...Гармонійний аспект Сонця та Урана дозволить знайти нові шляхи розв'язання питань, неординарно подивитися на ситуацію, розкрити незвичайні здібності...", – спрогнозувала астролог.

Якщо хочете знати найточніший гороскоп, замовте у Юлії Погорельченко персональний астропрогноз, перейшовши за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти