Гороскоп на 9 липня 2021 всіх знаків Зодіаку: жертва підступів та "переворот" у любовній сфері

9 липня 2021, 08:22оновлено 11 липня 2021, 08:03
4077
Серйозні любовні зміни спрогнозовано одному з повітряних знаків.
Одному знаку світить переворот у сфері кохання
Терезам світить "переворот" у сфері кохання / flickr.com/darkishcloud

Найнасиченіша п'ятниця, 9 липня та 27-28 місячний день, світить знаку Зодіаку Терези. Терезам гороскоп на 9 липня 2021 року спрогнозував серйозні зміни в особистому житті – позитивні чи негативні.

Терези також можуть стати жертвами суперників, йдеться на supercook.ru.

В астропрогнозі зазначається, що низці зодіакальних представників в останній робочий день цього тижня не можна займатися магією.

Чого у п'ятницю очікувати земним знакам – це Телець (21.04 – 20.05), Діва (23.08 – 22.09) та Козеріг (22.12 – 20.01)

Точний гороскоп на сьогодні: Телець

Розраховуйте на те, що день буде серйозним. Можливе духовне та моральне перетворення. Не можна присвячувати час магії – відмовтеся від ворожінь та чаклунства. Якщо вдастеся до магії – у ваше життя можуть увійти злі та небезпечні сили.

Вам піде на користь перебування біля води. Можете сходити у лазню чи купатися у ванні.

Гороскоп на 9 липня 2021 року – Діва

У сфері здоров'я можу бути важкі ситуації, загрожують небезпеки. Розум буде поступатися емоціям, через це ви можете почати гірше почуватися, можливі конфліктні ситуації.

Відмовтеся від магії. Не варто гадати або чаклувати. Якщо вдастеся до магії – в життя можу увійти дуже злі та небезпечні сили.

Можете побути біля води – це принесе користь. Зокрема, можна відвідати лазню, басейн чи просто покупатися у ванні.

Гороскоп на 9 липня 2021 – Козеріг

Вам загрожують конфлікти з людьми, які не входять у ваше оточення. Вам не світить тріумф у конфліктних ситуаціях. На любовному фронті загрожують невдачі.

Вам протипоказана магія – відмовтеся від чаклунства чи ворожінь. Якщо порушите заборону – у життя можуть увійти злі та небезпечні сили.читайте такожГороскоп на 13 липня 2021 всіх знаків Зодіаку: нещасні випадки, брехня й таємні перешкоди

Чого у п'ятницю очікувати водним знакам – це Рак (22.06 – 22.07), Риби (19.02 – 20.03) та Скорпіон (24.10 – 22.11)

Точний гороскоп на сьогодні: Рак

Ви можете буквально прокинутися. Можна поглянути на те, що відбувається, з іншої точки зору. Не варто розраховувати на те, що проблеми у стосунках з тими, хто поруч, зникнуть. Не робіть якісь кроки, ґрунтуючись на емоціях та почуттях. Постарайтеся діяти виважено й обережно.

Безплатний гороскоп на сьогодні – Риби

Можете розраховувати на те, що ваш творчий та діловий потенціал буде зростати. Ви можете опинитися у медитативному стані, вас може осяяти. Можна не просто спостерігати за чимось, а й стати творцем. Можна почати щось будувати чи проводити масові заходи.

Гороскоп на сьогодні – Скорпіон

Будьте готові до того, що п'ятниця буде пасивною. Ви можете відчувати себе втомленими й млявими. Якщо навантаження були надмірними – загрожує виснаженість. Варто якомога менше проявляти активність у діловій сфері. Якщо не зменшите оберти – готуйтеся до серйозної хвороби. Необхідно присвятити тривалий час відпочинку.

Чого у п'ятницю очікувати вогняним знакам – це Стрілець (23.11 – 21.12), Овен (21.03 – 20.04) та Лев (23.07 – 22.08)

Реальний гороскоп на сьогодні – Лев

У сфері здоров'я загрожують непрості ситуації, можливі небезпеки. Обставини можуть бути для вас невигідними, загрожує невезіння.

Ви можете пропустити щось, що вам здасться не надто важливим. Пропущена обставина у майбутньому може виявитися фатальною.

Стосунки з партнером можуть зруйнуватися через образи та сварки.

Гороскоп на 9 липня 2021 року – Стрілець

Можна покращитися у духовному чи моральному планах. Ви можете засвоїти космічну енергію. Ваші емоції можуть бути сильнішими за розум. Не дозволяйте справам випереджати думки. Якщо не хочете, щоб у ваше життя увійшли дуже небезпечні й злі сили, – відмовтеся від чаклунства та ворожінь.

Гороскоп на 9 липня 2021 – Овен

У сфері здоров'я загрожують важкі ситуації та небезпеки. Статева енергія може змінюватися. Будьте готові до того, що ви станете менш активними у сексуальній сфері. Стосунки, які у вас є, можуть зруйнуватися через сварки й образи.

Обставини можуть скластися не на вашу користь, можлива невдача.

Взаємини з тими, хто поруч, можуть нормалізуватися до вечірнього часу. Близьким людям потрібні ваша ніжність та турбота.

Якщо хочете отримати користь – побудьте біля води, сходіть у басейн чи лазню або купуйтеся у ванні.

Чого у п'ятницю очікувати повітряним знакам – це Терези (24.09 – 23.10), Водолій (21.01 – 18.02) та Близнюки (21.05 – 23.06)

Правдивий гороскоп на сьогодні – Близнюки

Енергію космосу можна засвоїти. Можна покращитися у духовному та моральному планах. У сфері здоров'я можливі непрості ситуації, вам загрожує небезпека.

Розум буде слабкішим, аніж емоції. Загрожують конфлікти, може погіршитися самопочуття. Відмовтеся від чаклунства та ворожінь.

Якщо порушите заборону – у життя можуть увійти злі та дуже небезпечні сили.

Варто побути біля води, можете сходити у лазню чи скупатися у ванні.

Гороскоп на 9 липня 2021 року – Водолій

Рівень життєвих сил може поповзти вгору. Можна попрацювати з кимось чи взяти участь у спільних заходах.

Якщо вам щось радять друзі – прислухайтеся до їхніх слів. Поради друзів можуть бути доречними, правильними й точними.

Якщо внутрішньої енергії буде забагато, ви можете бути категоричні й нестримані. Через надлишок енергії загрожують конфліктні ситуації.

Гороскоп на 9 липня 2021 – Терези

Не чекайте стабільності у грошових справах. Ви можете витратити більше, аніж "капнуло" у бюджет. Вам загрожують матеріальні втрати.

Не варто покладати надії на угоди, заплановані у майбутньому, вони можуть виявитися марними.

читайте такожМолодий Місяць у липні 2021: точний час та найкращі заняттяВи можете почати залежати від того, в якому настрої знаходиться ваш партнер. Будьте готові до того, що суперник може вам щось влаштувати.

На любовному фронті може щось серйозно змінитися. Сон, який вам насниться, може передвіщати майбутнє.

Прогноз від астролога Юлії Погорельченко для всіх знаків Зодіаку

Експерт повідомила Главреду, що перед молодиком (буде 10 липня – Ред.) може відчуватися знесилення, певна дратівливість та незадоволеність.

"Непоганий день для розв'язання питань з нерухомістю. Чудово провести час з дітьми чи у жіночому колі. Ймовірні незвичайні емоції та інсайти", – зазначила співрозмовниця.

Якщо хочете знати найточніший гороскоп, замовте астропрогноз у Юлії Погорельченко, перейшовши за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти