Гороскоп на квітень 2023: Близнюкам - раптові зміни, Терезам - сварки і розбіжності

Астрологи склали гороскоп на квітень 2023 року і розповіли про те, що чекає всіх представників зодіакального кола.
Гороскоп на квітень 2023
Гороскоп на квітень 2023 / колаж фото ua.depositphotos.com

Експерти по зірках вже розповіли про астрологічні плани на квітень і про те, до чого варто бути готовим всім знакам зодіаку.

Гороскоп на квітень - Овен

Юпітер у вашому знаку сприяє вашому особистому та матеріальному зростанню. Це змушує вас хотіти досягти успіху або покращити своє існування. Це зміцнює вашу природну творчу силу та впевненість у собі. Юпітер підштовхує вас до дій. Він пропонує вам нові можливості, які відповідають вашій особистості, яка любить мати кілька проектів в роботі одночасно.

Гороскоп на квітень - Телець

Хоча перехід Плутона до Водолія ставить вас у протиріччя з сучасним суспільством, ваше існування має сенс. Венера, Меркурій і сонце Цього місяця проходять повз ваш знак. Пов'язані з енергіями, що надходять від Риб та Раку, вони допомагають вам повернутися на правильний шлях. Ретроградний Меркурій з 22-го спонукає вас проявити інтерес до проекту, який залишився невирішеним. Це спонукає вас поглибити свої думки, щоб ви могли досягти своїх амбіцій.

відео дня

Гороскоп на квітень - Близнюки

Енергії, що надходять від Овна, оживляють сектор ваших проектів та ваших дружніх стосунків. Ваш розум сприйнятливий до новизни та змін. Не роблячи цього спеціально, ви притягуєте до себе людей. Ваш спосіб життя і цілеспрямованість миттєво викликають інтерес. Ви будете успішні по всіх фронтах! Тому у вас одночасно з'являється тисяча і одна ідея.

Гороскоп на квітень - Рак

Енергії, що виходять від Овна, все ж ще активні. З Марсом, що знаходиться у вашому знаку, загострюються емоційні реакції оточуючих і вас самих. Ви відчуваєте себе пригніченим, не розуміючи, чому. Щоб не відставати, у вас є підтримка енергій, які циркулюють у Тельці. Вони допомагають зберігати спокій, коли тиск піднімається на кілька ступенів. Вони надають вам мужності і завзятості, які вберігають вас від прийняття рішень, заснованих на невірних доводах.

Гороскоп на квітень - Лев

Юпітер в Овні продовжує розширювати ваше поле діяльності. Він пропонує вам можливості, які дозволяють проявити свої таланти або свої знання. Якщо ви відчуєте, що стоїте на місці, це відчуття зникне. Щаслива зірка пропонує вам, якщо ви погодитеся, змінити ситуацію або сектор вашого життя. Щоб все це було зроблено в найкращих умовах, вам доведеться боротися з енергіями, трохи неприємними, які виходять від Тельця.

Гороскоп на квітень - Діва

З Сатурном, встановленим перед вашим знаком, вам доведеться погодитися, а також з його фантазіями. Це потрібно для того, щоб домогтися успіху в маленькій справі, до того ж Ви отримуєте підтримку енергій, що виходять від Тельця і Раку. Вони підштовхують вас до експериментів з різними рішеннями. Вони заохочують вас використовувати свої таланти та слухати свою інтуїцію.

Гороскоп на квітень - Терези

За вашим начальником, чоловіком або колегами буде важко встежити. Деякі будуть відчайдушно вперті. Інші повстануть при першій же можливості. Сварки і розбіжності загостряться. Ви потрапили між молотом і ковадлом! На жаль, ви нічого не можете зробити, окрім як спокійно чекати, коли все це пройде. Між 12 і 30 числом ви можете розраховувати на щасливі і позитивні імпульси Венери в Близнюках.

Гороскоп на квітень - Скорпіон

У цьому місяці планети в Тельці віщують деякі труднощі у відносинах. Ваше оточення може бути впертим через дрібниці. Що стосується вас, то ви можете здатися підозрілими з необгрунтованих причин. Однак будьте впевнені, нічого особливо поганого не слід боятися, тому що Ви отримаєте користь від мудрих і співчутливих приток Сатурна і Марса. Ці енергії спонукають вас дивитися на речі по-іншому.

Гороскоп на квітень - Стрілець

Енергії Овна втрачають свою інтенсивність, але будьте впевнені, Юпітер все ще там, і сонце освітлює ваш шлях до 20 числа. Вони заохочують вас займатися тим, чим ви захоплені, або використовувати свої таланти. З іншого боку, дисонанси, що надходять від риб і Близнюків, сповільнюють темп. Вони породжують суперечки, які, якщо ви не будете обережні, можуть поставити під загрозу те, що ви робите. Цього місяця, щоб досягти своїх цілей, ви повинні залишатися зосередженими.

Гороскоп на квітень - Козеріг

Тиск, який виходить від Овна, починає слабшати, і щастя ніколи не приходить поодинці, ви отримуєте користь від енергій, що циркулюють в Тельці. Поруч із Сатурном ваш настрій більш примирливий. Цього місяця вас все ще рухають ваші амбіції, але спокійніше та впорядкованіше. Протягом цього місяця Меркурій допоможе вам підвести підсумки ваших бажань. Його ретроградність, з 22-го, спонукатиме вас повернутися до проекту, який залишився невирішеним.

Гороскоп на квітень - Водолій

Енергії, що виходять від Овна, починають втрачати свою інтенсивність. Чому? Тому що їх замінили ті, що від Тельця. В результаті - атмосфера більш спокійна і більш схильна до реалізму. Люди стануть більш вимогливими і їх буде важче переконати. Цього місяця очікуйте, що буде трохи менше легкості та більше проблем! Весь місяць вам доведеться домовлятися з впертістю Меркурія в Тельці.

Гороскоп на квітень - Риби

Енергії, що виходять від риб і Тельця, провокує вас на конфлікти. Вони змусять продовжувати з'ясовувати стосунки і налагоджувати їх. Ці стабільні енергії залишають для вас хороші моменти в компанії надійних людей. Саме ці люди - ваші найкращі союзники в досягненні амбіцій. Їхні пропозиції та їх міркування приведуть вас до прийняття правильних рішень. Для цього Ви отримуєте правильний приплив Марса в раку, який спонукає вас зосередитися на тому, що Вам подобається і що Вам підходить.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти