Гороскоп на червень 2021: чого остерігатися та як розпланувати свій місяць

1 червня 2021, 10:05оновлено 10 червня 2021, 11:40
Червень буде відзначений "диявольським" сонячним затемненням.
Астролог розповів, що можна і чого не можна робити в червні 2021
Астролог Влад Росс склав детальний гороскоп на червень 2021 і розповів, чого варто остерігатися цього місяця

Літо-2021 почнеться з вельми сприятливого періоду, адже червень обіцяє бути місяцем благодаті. Він буде м'яким, спокійним, амурним і творчим.

Найбільш суттєво на астрологічну погоду цього місяця впливатиме його величність Нептун. Статичність цієї планети особливо яскраво проявиться 12-30 червня, завдяки чому уява, любов і поезія будуть процвітати. Місяць у цілому буде хорошим для перегляду й аналізу минулого, покаяння, примирень і проявів сердечності. Втім, у впливу Нептуна є й інша сторона впливу: червень завдяки йому стане ще й місяцем обману, шахрайства, ілюзій і брехні, що особливо буде помітно до 23 числа.

Крім того, на тому, що відбуватиметься позначиться і статичність Юпітера (15-25 червня). Його вплив проявиться в непередбачуваності амбіцій, несприятливому періоді для політичної діяльності і створення партій, у строгих протипоказаннях до ведення будь-яких юридичних справ і звернень до суду.

Дві важливі дати місяця, які будуть здатні багато що, якщо не все, змінити в житті будь-якої людини – це 12 і 13 червня. У ці дні стане можливо все кардинально змінити і трансформувати.

Червень 2021 року пройде під девізом розслаблення і спокою. Це чудовий місяць для того, щоб гарненько виспатися, а також з'їздити відпочити на море.

читайте такожГороскоп на завтра 11 червня 2021 всіх знаків Зодіаку: "заразний" натовп та витівки заздрісниківУ червні сприятливо повернутися до старих справ і занять, які пов'язані з рутинними і звичними питаннями. Також цього місяця можна планувати майбутнє, а реалізовувати задумане – вже в наступні періоди. У цей час варто завершити старі справи і повернутися до тих, що колись не встигли закінчити, оскільки ретроградність Меркурія даватиме про себе знати в перші дві декади місяця.

Сонячне затемнення, яке відбудеться 10 червня, не сприятиме важливим починанням, тому в аурі затемнення (7-13 червня) краще не робити важливих кроків і не приймати доленосних рішень. Хоча 12-13 числа з'явиться більша ступінь свободи. Дні поблизу затемнення будуть неспокійними, тривожними. У цей час варто підбивати підсумки і продумувати майбутнє.

Дане затемнення особливо виділить тему спілкування, оскільки напружений аспект Сонця до Нептуна буде здатний висвітити обмани, ілюзії і відсутність розуміння між людьми. Затемнення у поєднанні з ретроградним Меркурієм призведе до того, що можуть розкритися старі таємниці, з'явитися компромат, тобто все таємне стане явним.

Влад Росс
Влад Росс / УНІАН

Це затемнення буде "диявольським", кільцевим, а спостерігати його можна буде на всій території Росії (воно кармічно катастрофічно змінить усю російську державність), на острові Гренландія (можуть відколотися льодовики), в Канаді і Європі. Пройде затемнення і північчю України, побачити його можна буде і в Києві, а тому воно зможе спровокувати складні й напружені ситуації і в нашій країні.

В аурі кільцевих затемнень, як правило, трапляються найнебезпечніші катастрофи. Цього разу можливі цунамі, урагани, селеві потоки, повені. Та й взагалі, період "великої води" триватиме до серпня, поки йому на зміну не прийде небезпека пожеж.

Наступною за значимістю астрологічною подією місяця буде ретроградність і статичність Меркурія, що сприятиме різним неточностям і помилкам. Тому уважність і обережність у поїздках повинні бути постійними супутниками майже весь місяць – 1-23 червня. Ретроградний Меркурій у знаку своєї сили – в Близнюках – буде здатним повернути до давно забутої діяльності або інформації: відновлення вивчення іноземної мови, відновлення певних знань і перездачі іспитів.

Влад Росс
Влад Росс / УНІАН

Ділова активність

У справах і бізнесі в червні варто зайняти позицію вичікування, оскільки ініціатива цього місяця буде покарана, особливо це стосується комерсантів. Нові справи починати не варто – слід повернутися до старого: до старих бізнес-партнерів, старих проектів і справ. Наприклад, червень – сприятливий час, щоб відкрити старе кафе, яке на час закривалося.

Перша половина місяця не підійде для різких стрімких справ. В цей час варто ретельно обмірковувати кожен свій крок і не приймати необачних рішень – сім разів відміряти, один раз відрізати. Торгівля буде йти не надто вдало, курси цінних паперів почнуть падати, а біткоїн буде лихоманити і далі.

Через те, що до 11 червня Марс, планета ділової активності, рухатиметься по слабкому для себе знаку Рака, будь-які дії у сфері бізнесу будуть підкріплені емоціями, а тому легко буде зробити помилку. Отже, прийняття важливих рішень варто відкласти на період після 11 червня, коли Марс перейде в знак Лева. З цього моменту різко зросте ділова активність і почнеться рух. Так, наприклад, при Марсі у Леві будуть швидше вирішуватися питання, а нові ділові цілі не будуть полишатися на півдорозі. Марс рухатиметься по знаку Лева аж до 29 липня, тому і другий місяць літа може виявитися досить спекотним.

Влад Росс
Влад Росс / УНІАН

Через ретроградність і статичність Меркурія у червні краще переглядати старі питання, звертатися куди-небудь із повторними проханнями, обговорювати те, що вже обговорювалося, переінакшувати, модернізувати і доопрацьовувати старі ідеї, переробляти або доповнювати контракти, звертатися до набутого досвіду в будь-якій формі і сфері.

У першій половині місяця, особливо 5, 9, 10 червня, а також 24 числа не робіть нічого важливого. Не варто в ці дні з'ясовувати відносини з діловими партнерами, затівати з начальством розмови про підвищення зарплати, відкривати нові компанії, братися за нові проекти, вкладати гроші. Краще при Меркурії в Раку витрачати гроші на ремонт житла і сім'ю, купуючи цеглу, облицювальні матеріали, шпалери – тобто що-небудь для дому.

Гроші

Фінансові питання в червні не будуть вирішуватися швидко і безболісно, на це розраховувати даремно. Оскільки Венера, що відповідає за гроші та фінансові питання, буде розташована так, що любов і емоції будуть процвітати весь місяць, а, відповідно, думки будуть зайняті зовсім іншими речами.

Поблизу повного місяця (24 червня) буде напружений аспект Венери з Плутоном, а Плутон відповідає за чужі фінанси, кредити, страховки, аліменти, спадок. Плутон буде негармонійним 5 і 24 червня, а тому 4-6 червня і 23-25 червня не варто вирішувати питання, пов'язані з темами фінансів, кредитів, страховок, не можна брати в борг, оформляти кредит і страховку.

Висока емоційність і чутливість через Венеру, що йтиме по Раку, будуть заважати в справах і відносинах із грошима. Логіка буде кульгати, а в фінансових справах вона буде потрібною, як і вміння тверезо мислити. В цей час можуть зірватися шопоголіки і накупити непотрібного мотлоху.

Влад Росс
Влад Росс / УНІАН

Матеріальні питання цього місяця відійдуть на другий план. Сприятливими будуть витрати тільки на будинок, сім'ю, відпочинок. Поблизу затемнення варто планувати сімейний бюджет на майбутній місяць або навіть рік. Крім того, червень буде місяцем, сприятливим для благодійності та презентування невеликих подарунків і сюрпризів близьким. Витрачати гроші потрібно буде з розумом – на те, що реально буде потрібно і корисно в господарстві.

Меркурій стане директним 23 червня о першій годині ночі, тому до цього часу краще не купувати нові автомобілі, смартфони, ноутбуки, комп'ютери. Всього чотири дні в червні будуть сприятливими для покупок – 27-30 червня, коли Венера перейде в знак Лева.

Любов і відносини

Венера буде сильна протягом усього місяця, але піку яскравості вона досягне після 27 червня, коли перейде в знак Лева. У цей час вона створить найкращий час для реклами, вечірок, веселощів і вдалих знайомств. Втім, є ризик, що нові зв'язки можуть розчарувати в майбутньому. Важливо проявляти усвідомленість і не дуже фантазувати, щоб не мати завищених очікувань, інакше можна придумати те, чого немає.

Червень буде сприятливим для повернення колишніх партнерів: якщо ви ще відчуваєте почуття до колишнього чоловіка або дружини, не проґавте момент, щоб повернути цю людину. Минулі відносини можуть знайти нову форму і принести справжню насолоду. Вони отримають новий старт завдяки тому, що буде вирішена проблема, що послужила причиною розриву відносин. Багато чоловіків повернуться від коханок назад у сім'ю.

Влад Росс
Влад Росс / УНІАН

Весілля в цьому місяці рекомендовані після повного місяця, коли Меркурій почне набирати швидкість. Найвдаліший для цього день – 29 червня, коли буде триматися гармонійний аспект Сонця і Місяця, Місяць буде в Рибах (він символізує вищу любов), а Рибами керує Нептун, який цього місяця найголовніший.

27-30 червня, коли Венера перейде в знак Лева, будуть кращими для урочистостей, освідчення в коханні та амурних зустрічей, в тому числі можна вирушити на романтичний вікенд.

Поїздки та подорожі

Поїздки в червні 2021 року – не найвдаліша ідея. Через ретроградність і статичність Меркурія багато що в дорозі може йти не так: будуть запізнення, затримки, втрата багажу, зрив планів, пробки.

Однак, якщо ваша відпустка випала на червень, не потрібно скасовувати заплановану поїздку – головне не починайте її у період статичності Меркурія і в дні поблизу затемнення.

Найбільш несприятливі числа для поїздок: 1-3, 5, 9-10, 20-26 червня.

Найбільш сприятливими поїздки будуть:

  • до водойми і на море – 11-13, 29-30 червня;
  • у санаторії та на лікувальні води – 11-13, 29-30;
  • у гори, в Грузію, на Кавказ – 27-29 червня;
  • піші походи – 4, 29 червня;
  • близькі подорожі (за місто, в село) – 4, 6, 7 червня;
  • поїздки для розваг (театри, атракціони тощо) – 28-30 червня;
  • тренінги та семінари – 27-29 червня;
  • ділові поїздки – 27-28 червня.
Влад Росс
Влад Росс / УНІАН

Здоров'я і небезпеки місяця

Найбільш складна ситуація зі здоров'ям може бути в червні у алергіків, а також у людей, які страждають печінкою. Таким людям варто вирушити на води.

Найбільш тривожний час у червні спостерігатиметься в першій половині місяця, коли відбуватиметься напружений аспект Марса і Плутона, плюс будуть молодик і сонячне затемнення.

14-19 червня найбільш несприятливі для медицини.

Також у цей період можливі якісь революції і спалахи. Наприклад, у Білорусі народ може вирішити повалити Лукашенка, або в Росії почнеться "двіжуха", також революційні ситуації можуть виникнути в Грузії або Казахстані.

У першій половині місяця потрібно триматися подалі від великих скупчень народу і не провокувати конфлікти. Краще запастися терпінням і не намагатися з'ясовувати відносини. Може збільшитися число злочинів, акцій протесту і пожеж. 4-6 червня при напруженому аспекті Марса і Плутона найвища пожежонебезпека.

Друга половина місяця буде більш спокійною. Ретроградний і статичний Меркурій попереджає про те, що є небезпека помилок і неточностей. Наприклад, можна вирушити у відпустку, а потім передчасно з неї повернутися.

Несприятливо укладати шлюби в перші дві декади місяця, вирішувати майнові та фінансові питання, а також брати участь в акціях протесту – може бути всяке.

Аварійність в плані літаків найбільш критична 15-19 числа. Також цей час загрожує відключенням електрики і короткого замикання.

Замовити персональний гороскоп у Влада Росса ви можете, перейшовши за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти