Гороскоп на тиждень 8-14 серпня: Левам - вантаж проблем, Козерогам - щастя в любові, Водоліям - вороги

Кому з знаків варто поговорити по душам з коханою людиною, а кому прислухатися до підказок інтуїції.

гороскоп на наступний тиждень
Гороскоп на тиждень / ua.depositphotos.com/

Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку розповість, кому варто стежити за вчинками і словами, кого чекають несподівані повороти долі, а хто не повинен провокувати оточуючих на емоції.

Про те, які подарунки долі приготував представникам зодіакального кола останній місяць літа, читайте в матеріалі: Гороскоп на серпень 2022 для всіх знаків зодіаку: Тільцям - знаки долі, Левам - переїзд, Стрільцям - підступи суперників.

Гороскоп на тиждень - Овен

Життєва енергія Овнів на цьому тижні б'є ключем. Ви беретеся за найскладніші завдання і досягаєте успіхів. Ви не поспішайте з рішеннями і ведете себе обережно в непростих ситуаціях, вважаючи за краще в усьому ретельно розібратися. Ваша сила і витривалість доповнюють ваш старанний підхід, який незмінно призводить до успішного результату. В особистих відносинах панує гармонія і взаєморозуміння. Ви легко залагоджуєте розбіжності і йдете на компроміси з близькими людьми.

Гороскоп на тиждень - Тілець

На цьому тижні фокус уваги Тільців бужет зосереджений на професійній діяльності. Ви зможете домогтися приголомшливих результатів, однак для цього потрібно стримати свою самовпевненість і правильно розрахувати сили. В іншому випадку, ви можете вплутатися в проект, який відніме багато сил, але не принесе нічого, крім головного болю. Ви повинні зосередитися на тому, щоб використовувати свій потенціал належним чином. У відносинах з партнером варто уникати розбіжностей, суперечки тільки приведуть до нервового напруження. Приділіть більше уваги своїй другій половинці і поменше критикуйте улюблених.

читайте такожМісячний календар на вересень 2022: найкращі і найнебезпечніші дні місяця

Гороскоп на тиждень - Близнюки

Ваші наполегливість і цілеспрямованість допоможуть впоратися з будь-якими труднощами і вирішити проблеми. Нові починання увінчаються успіхом, причому не важливо, чи плануєте ви братися за справу поодинці або заручитися підтримкою команди. Хороший тиждень для спілкування і зміцнення ділових зв'язків. Використовуйте цей вплив для досягнення своїх бажань, залишайтеся непохитними, вірні своїм цілям. Проводьте більше часу з дорогими серцю людьми, приходячи додому залишайте роботу за порогом. Ініціатива допоможе вільним Близнюкам привернути увагу людини, яка змушує серце битися частіше.

Гороскоп на тиждень - Рак

Ракам на цьому тижні не потрібно сумніватися з власних силах. Ваші позиції сильні і ви можете переконувати оточуючих у своїй правоті, не вдаючись до агресивних методів. Успішними будуть переговори і укладення угод. Ви зможете заручитися підтримкою впливових людей. Нестандартні ідеї допоможуть знайти вихід зі скрутної ситуації, досить проявити кмітливість. Будуть корисними самоосвіта та курси підвищення кваліфікації. Ви в центрі уваги протилежної статі, нові знайомства можуть перерости в романтичне захоплення.

Гороскоп на тиждень - Лев

На цьому тижні Левам потрібно прислухатися до критики оточуючих і не сприймати її близько до серця, а проаналізувати. Можливо, в словах інших є раціональне зерно і це допоможе поліпшити результати своєї діяльності. На вас може впасти вантаж вирішення чужих проблем, однак енергії вистачить, щоб розправитися з усіма обов'язками і виконати навіть більше запланованого. Не варто вплутуватися в суперечки з колегами, самоконтроль – секрет вашого успіху. Постійні сварки можуть віддалити вас від партнера, однак пошук компромісу допоможе поліпшити відносини. Вільні Леви можуть не розраховувати на початок серйозних відносин, максимум чого можна очікувати це легкий флірт.

читайте такожГороскоп на вересень 2022: Близнюкам - розставання, Терезам - великий куш, Козерогам - знаки долі

Гороскоп на тиждень - Діва

Ваші впевненість і самовладання в будь-яких непростих ситуаціях підвищує ймовірність успіху в будь-яких важливих сферах. Ви легко доносите до людей свою точку зору, не вдаючись до суперечок. На цьому тижні можна налагодити відносини з людьми з минулого і відновити старі ділові контакти. Вам немає рівних у вирішенні незручних ситуацій, ви знаходите вихід з самого скрутного становища. Цей період підходить для вирішення важливих питань, не варто відкладати їх до кращих часів. Підказки інтуїції допоможуть прийняти вірне рішення. В особистому житті можливі приємні зміни. Не виключено пропозицію руки і серця або початок нових відносин.

Гороскоп на тиждень - Терези

На цьому тижні Терезів частіше звичайного можуть охоплювати почуття роздратування і гніву. Їх потрібно направляти в конструктивне русло, інакше проблем не уникнути. Варто зберігати спокій і не змушувати інших займати оборонну позицію. Якщо вам потрібна допомога інших, будьте більш терплячими та дипломатичними у вашому підході до них. Навіть якщо особисто ви відчуваєте себе у відмінній формі, будьте готові працювати в більш неквапливому темпі, інакше ви можете зіткнутися з невдачами, взявши на себе набагато більше, ніж ви в змозі виконати. У відносинах з партнером можуть назрівати скандали, можливо розмова по душам допоможе залагодити ситуацію і уникнути серйозних конфліктів.

Гороскоп на тиждень - Скорпіон

Самоконтроль - слабка ланка Скорпіонів на цьому тижні. Вам може здатися, що оточуючі немов спеціально хочуть спровокувати вас на емоції. Ви можете виходити з себе, тим самим ускладнюючи ситуацію. А можете подумати про шляхи досягнення компромісу. Позбавте себе від стресу, шукайте схвалення і вдячності і не піддавайте ризику відносини. Дайте можливість коханій людині проявити ініціативу і здивувати вас. Це допоможе зміцнити відносини і повернути пристрасть і романтику.

Гороскоп на тиждень - Стрілець

Надлишок енергії на цьому тижні може проявитися в поганому настрої. Це може засмучувати ваших близьких людей і викликати конфліктні ситуації. Ваші вчинки призводять до образ і нерозуміння оточуючих і можуть обернутися серйозними проблемами. Не варто вплутуватися в суперечки на робочому місці. Обходьте стороною плітки і не виходьте за рамки робочих відносин. У професійній діяльності ви зможете досягти найкращих результатів, якщо правильно розплануєте графік, і не будете марно витрачати ні хвилини часу.

читайте такожВеликі неприємності і підступи ворогів: 2 знаки зодіаку чекають випробування до кінця 2022 року

Гороскоп на тиждень - Козеріг

Вражаючи інших своїм рівнем компетентності, ви можете продемонструвати, що виконання нових і складних завдань - це хороша перевірка ваших здібностей. Ви хочете показати, наскільки ви здатні, і продемонструвати свій ентузіазм тим, хто найважливіше. Ініціатива відкриває можливості для поліпшення залученості на романтичному фронті. Фліртуйте і привертайте увагу протилежної статі, зірки обіцяють вам щастя в любові. Вам принесе задоволення кожна хвилина, проведена з коханою людиною.

Гороскоп на тиждень - Водолій

Продуктивність Водоліїв на цьому тижні на вищому рівні. Ви зможете домогтися поставлених цілей і реалізувати свої плани. Однак ваша нестриманість може зіпсувати відносини з оточуючими. Якщо не хочете нажити ворогів, намагайтеся не критикувати людей і згладжувати гострі кути. Не варто приймати поспішних рішень, обміркуйте всі наслідки. Провокувати інших людей на емоції - це нечесна гра, яка може обернутися проти вас. Якщо ви в стосунках – приділіть більше уваги своїй другій половинці, вільним представникам знака потрібно покликати проявити ініціативу іншій стороні.

Гороскоп на тиждень - Риби

На цьому тижні риби сповнені енергії та ентузіазму. Саме час зайнятися справами, які відкладали в довгий ящик. Успішними будуть і нові починання. Не пропустіть свій шанс і можливості, які допоможуть змінити життя на краще. Приготуйтеся до того, що незабаром станеться щось хороше. Ви прекрасно розумієте, що робити і говорити в певних ситуаціях, а яких слід уникати. Відносини з коханою людиною принесуть радість і щастя. Самотні зможуть зустріти свою другу половинку.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти