Гороскоп Таро на квітень 2023: Ракам - перемога, Левам - вибір, Дівам - світла смуга

Раки будуть на коні в квітні, на Левів чекає кульмінація якогось процесу, а у Дів зміниться джерело доходу, свідчить прогноз на картах Таро на місяць.
Анжела Перл, гороскоп Таро
Анжела Перл зробила розклад Таро на місяць - Рак, Лев і Діва / Фото pixabay.com, скріншот

Астролог Анжела Перл склала прогноз на картах Таро на квітень 2023 для знаків зодіаку Рак, Лев і Діва.

Як розповіла експерт на своєму YouTube-каналі, Ракам надійде вигідна пропозиція, Дівам варто готуватися до змін на краще, а перед Левами постане питання вибору.

Гороскоп Таро на квітень 2023 Рак

9 жезлів Таро - значення

відео дня

Це карта кульмінації та отримання результату. З'явиться відчуття втоми.

Ви нарешті видихнете, завершивши справу, проєкт, вийдете на фінішну пряму. Якщо ви хворіли, то почнете одужувати. Тепер Ракам потрібен відпочинок і можливість на щось або когось спертися.

Лицар кубків Таро - значення

Ви на коні, перемога за вами! Ракам щось запропонують, віддадуть документи, видадуть дозвіл і зроблять вигідну пропозицію. Справи будуть просуватися. Не виключені романтичні стосунки.

8 мечів Таро - значення

Раків щось обтяжує, зв'язує руки. Ви боїтеся скористатися новою можливістю, переживаєте, що вас засудять. Астролог радить не звертати увагу на думку оточення.

Гороскоп Таро на квітень 2023 Лев

4 жезлів Таро - значення

Карта стабільності, нерухомості. Буде угода, покупка, ви знайдете хорошу квартиру під оренду. Вас можуть запросити на свято. З'явиться почуття безпеки. У якомусь місці вас приймуть як вдома.

Король мечів Таро - значення

Відбудеться зустріч з чоловіком (за гороскопом - Терези, Водолій, Близнюки). Він займається інформацією, документами, є фахівцем в якомусь питанні (лікар, бухгалтер, фінансист, чиновник). У цієї людини Леви проситимуть пораду або консультацію.

7 кубків Таро - значення

Левам потрібно буде зробити вибір.

Імператор Таро - значення

Людина, яка має владу та любить командувати, зіграє якусь роль у житті Левів у квітні.

Гороскоп Таро на квітень 2023 Діва

6 мечів Таро - значення

У житті Дів почнеться світла смуга. Справи будуть просуватися. Ви можете переїхати з одного місця в інше, поміняти роботу. Відбудеться поїздка, подорож.

Майбутнє поки що є туманним, але всі зміни будуть на краще, свідчить гороскоп Таро.

7 пентаклів Таро - значення

Хороша фінансова карта. Доходи будуть більші, але прибуток доведеться почекати.

Джерело доходу зміниться.

Королева кубків Таро - значення

Діви будуть ділитися емоціями й думками з жінкою (за гороскопом вона - Рак, Скорпіон або Риби). З нею буде багато спілкування в квітні. Ця жінка може бути лікарем, психологом або просто подругою.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти