Гороскоп Таро на тиждень 13-19 березня: Тельцям - сильні хвилювання, Левам - успіх

12 березня 2023, 15:40
14541
Астрологічний прогноз карт Таро підготує всі знаки зодіаку до подій прийдешнього тижня.
Гороскоп Таро на тиждень 13-19 березня
Гороскоп Таро на тиждень 13-19 березня / pexels.com

Для всіх знаків Зодіаку на тиждень 13-19 березня карти Таро пророкують різне. Когось чекають душевні терзання, когось баланс і стабілізація.

Гороскоп Таро на тиждень - Овен

Карта: Лицар пентаклів

Карта закликає Овнів повернутися в реальність і продовжити докладати якомога більше зусиль до своїх задумів. Для того, щоб менше відволікатися від своїх завдань – зараз можна на якийсь час відкласти домашні турботи.

Гороскоп Таро на тиждень - Телець

Карта: Десятка мечів

У Тельців хворобливі часи. Можливо, серце тривожиться через зраду або зруйновані плани. Однак карти закликають Тельців зосередитися на нових починаннях, щоб натхнення заглушило біль.

Гороскоп Таро на тиждень - Близнюки

Карта: Колісниця

Близнюкам зараз як ніколи необхідно бути особливо сильними і в усьому проявляти силу волі, контроль над емоціями. У цей період щастя і спокій Близнюків тільки в їх руках, і за них зараз потрібно боротися, прикладаючи особливі зусилля.

Гороскоп Таро на тиждень - Рак

Карта: Королева Жезлів

Дана карта вказує на те, що представники знака Рак будуть відчувати наповненість захопленням і приємною енергією, які виведуть раків в центр уваги. Цей період варто використовувати для того, щоб проявити всі свої найсильніші сторони і таланти.

Гороскоп Таро на тиждень - Лев

Карта: Десятка монет

Карта, яка випала Левам на прийдешній тиждень – свідчить про безпеку і успіх. Зараз будуть визнані і реалізовані всі ваші професійні вміння. Всі труднощі, які Левам посилав Всесвіт нарешті підійдуть до кінця і настане біла смуга.

Гороскоп Таро на тиждень - Діва

Карта: Смерть

Карта, яку всі бояться, однак яка не несе ніякого негативного підтексту. Як правило, вона вказує на переродження – у відносинах, в особистому зростанні, в кар'єрі. Можливо, новий тиждень подарує Дівам звільнення від мук.

Гороскоп Таро на тиждень - Терези

Карта: Король пентаклів

Ваги будуть успішні, життя подарує їм можливість поліпшення свого фінансового стану і досягнення достатку. Всесвіт буде дарувати знаки, які потрібно помічати, щоб зрозуміти – приступати до нових цілей або поки почекати.

Гороскоп Таро на тиждень - Скорпіон

Карта: Вежа

Скорпіонам необхідно бути готовими до серйозних змін. Незважаючи на те, що першою реакцією буде відторгнення, потрібно постаратися відразу прийняти те, що зміни неминучі. Криза змін змінить життя на краще.

Гороскоп Таро на тиждень - Стрілець

Карта: Четвірка монет

Карта закликає Стрільців звернути особливу увагу на відносини з грошима і своє фінансове становище. Швидше за все, присутні якісь комплекси, які заважають заробляти більше.

Гороскоп Таро на тиждень - Козеріг

Карта: Королева кубків

У Козерогів настане тиждень емпатії, мудрості, зрілості і співчуття. Найкраще ці енергії віддати тим, хто цього потребує: подбати, приділити час, увагу іншим людям, або, може, тваринам.

Гороскоп Таро на тиждень - Водолій

Карта: Дев'ятка кубків

Водоліям нарешті почне ставати легше. Дев'ять кубків пророкують стабілізацію планет і порядку в житті. Зовсім скоро представники цього знака відчують баланс в практично всіх сферах свого життя.

Гороскоп Таро на тиждень - Риби

Карта: Відлюдник

Рибам варто трохи відійти від побутових питань і присвятити більше часу собі і відпочинку. Швидше за все - необхідно провести трохи часу на самоті щоб в повній мірі обміркувати всі події свого життя.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал-ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Вам також може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти