Гороскоп Таро на жовтень 2022: Терезам - зміни, Скорпіонам - подарунок, Стрільцям - допомога

На Терезів чекає важливий місяць, зміни відбуватимуться швидко. У Скорпіонів з'явиться відчуття безпеки. Стрільцям запропонують творчий проект, каже гороскоп.
Гороскоп Таро, Анжела Перл
Астролог склала гороскоп на картах Таро на місяць для Терезів, Скорпіонів і Стрільців / Фото pixabay.com, скріншот

Астролог Анжела Перл склала гороскоп на картах Таро на жовтень 2022 для знаків зодіаку Терези, Скорпіон і Стрілець.

Як розповіла експерт на своєму Youtube-каналі, у Терезів почнеться новий цикл життя, Скорпіонам потрібно буде рішуче діяти, а на Стрільців чекає цікавий творчий проект.

Гороскоп на картах Таро на жовтень 2022 для Терезів

Туз мечів Таро - значення

відео дня

Щось нове увійде в життя Терезів в жовтні. Прийде розуміння того, чого ви хочете від життя і яка ваша мета. Проясниться ситуація, в якій не все було зрозуміло. Терези ухвалюватимуть рішення, причому робити це потрібно буде швидко.

Мир Таро - значення

Завершується якийсь цикл стосунках, роботі, будь-якій сфері життя. З'явиться нове починання, нові можливості. В цілому, на Терезів чекають глобальні зміни.

Представники знака ухвалять рішення щось закінчити і почати з нуля.

Першосвященик Таро - значення

Карта говорить про шлюб, заручини, народження дитини.

Гороскоп на картах Таро на жовтень 2022 для Скорпіонів

Туз мечів Таро - значення

З'явиться ясність і чіткість. Ви точно знаєте, чого ви хочете. З'явиться новий напрямок і нове рішення. Скорпіони будуть діяти швидко і рішуче.

4 жезлів Таро - значення

Карта стабільності, безпеки і комфорту. Скорпіони можуть поміняти місце проживання, переїхати за кордон, поміняти роботу, почати нові стосунки - і все це принесе вам радість.

6 кубків Таро - значення

Карта минулого та ностальгії. Щось дуже приємне станеться в житті Скорпіонів. Ви отримаєте допомогу і підтримку. Не виключені подарунки і зустрічі з людьми, які вам небайдужі.

Туз кубків Таро - значення

Скорпіони зроблять перший крок в новому напрямку. Якщо вам будуть щось пропонувати, то погоджуйтеся, радить гороскоп Таро.

Гороскоп Таро на жовтень 2022 для Стрільців

Королева кубків Таро - значення

Жінка (Рак, Риби або Скорпіон) зіграє роль в житті Стрільців. Від неї ви отримаєте допомогу і підтримку.

3 пентаклів Таро - значення

У Стрільців буде домовленість щодо роботи або грошей. Можливо вам запропонують новий проект. Найімовірніше, він буде пов'язаний з творчістю.

Також Стрільці отримувати прибуток за виконану роботу.

Мир Таро - значення

Карта завершення циклу і новий початок. Також це карта отримання результату і переходу на новий рівень. Стрільці можуть отримати нову кращу роботу, прибуток за виконане замовлення. Деякі представники знака можуть переїхати і почати життя з нуля.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їхні положення та твердження не можна перевірити чи підтвердити науковими методами. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди справджуються, а збіги можуть бути випадковими.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти