Гороскоп Таро на вересень 2022 для Козерогів, Водоліїв і Риб: що принесе перший місяць осені

Водолії у вересні визначаться зі своїми цілями, Риб супроводжуватиме удача, а у Козерогів відкриються нові можливості, свідчить гороскоп.

Гороскоп Таро, Анжела Перл
Астролог склала гороскоп на картах Таро на місяць для Козерогів, Терезів і риб / Фото ua.depositphotos.com, скріншот

Астролог Анжела Перл склала гороскоп на картах Таро на вересень 2022 для знаків зодіаку Козеріг, Водолій, Риби.

Як розповіла експерт на своєму Youtube-каналі, Козерогам потрібно буде ухвалити важливе рішення, Водоліям варто прямо і чесно озвучувати свою думку, а Рибам доведеться боротися за місце під сонцем.

Гороскоп на картах Таро на вересень 2022 для Козерогів

Імператор Таро - значення

Керівник, начальник, чоловік, людина, яка ухвалює рішення або віддає накази, зіграє роль у вашому житті. Або самі Козероги повинні будуть взяти на себе відповідальність або зробити важливий крок.

Паж мечів Таро - значення

Почнеться якийсь юридичний процес, пов'язаний з документами. Щоби досягти результату, потрібно буде докласти зусиль. Можливе отримання інформації з офіційних джерел.

Туз Жезлів Таро - значення

Події будуть розвиватися швидко. Якщо ви ухвалили рішення або отримали вказівку, то почнете швидко діяти. Відкриються нові можливості. Можливо, ви продовжите займатися тим, що вже робили раніше, але закинули.

Гороскоп на картах Таро на вересень 2022 для Водоліїв

Сонце Таро - значення

Карта тріумфу, підтримки, просування вперед, одужання й фінансового успіху. У цих сферах у Водоліїв буде все добре. В цілому, це найпозитивніша карта колоди.

Королева мечів Таро - значення

Водолії у вересні визначаться зі своїми цілями та складуть план дій. Карта радить прямо і чесно озвучувати свою думку.

Якщо у Вашому житті зараз є якісь неясності, то в перший місяць осені ситуація проясниться.

Паж пентаклів Таро - значення

Гроші у Водоліїв будуть, хоча і невеликі. Можливо ви почнете пробувати себе в якійсь новій справі. Щоби ця діяльність приносила прибуток, потрібно буде докласти багато зусиль.

Гороскоп Таро на вересень 2022 для Риб

Сонце Таро - значення

У справах - успішне просування. Не виключено, що відбудеться поїздка, подорож. На Риб також чекає прибуток і хороша новина про дітей.

5 жезлів Таро - значення

Карта змагань, битви, боротьби, конкуренції. Якщо ви воюєте за нову посаду, вступ до університету тощо, удача буде на вашому боці. Не чекайте підтримки оточуючих. Вам доведеться розраховувати лише на себе.

Паж мечів Таро - значення

У Риб з'явиться нова ідея, нове починання. Прийде інформація, на яку ви чекали. Деякі Риби будуть займатися справами дітей.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти