Гороскоп Таро на вересень 2022: Ракам - несподіваний поворот, Левам - обман, Дівам - тріумф

На Раків чекає важливий місяць, відбудеться несподіваний поворот. Левам варто побоюватися крадіжок, а на Дів чекає успіх у всіх починаннях, каже гороскоп Таро.

Гороскоп Таро, Анжела Перл
​ Астролог склала гороскоп на картах Таро на місяць для Дів, Раків і Левів / Фото ua.depositphotos.com

Астролог Анжела Перл склала гороскоп на картах Таро на вересень 2022 для знаків зодіаку Рак, Лев, Діва.

Як розповіла експерт на своєму Youtube-каналі, у вересні Ракам доведеться поставити на паузу справи. Левам краще не розповідати про плани. Діви визначаться зі своєю метою в житті.

Гороскоп на картах Таро на вересень 2022 для Раків

Повішений Таро - значення

Раки з головою підуть в навчання, роботу, якусь ситуацію. Також ця карта дає період очікування. У вашому житті може виникнути ситуація, в якій не буде визначеності, тому доведеться все поставити на паузу.

Справедливість Таро - значення

У судовому процесі - пауза. Раки будуть змушені чекати, поки прийдуть документи, поки призначать співбесіду або буде укладено угоду.

Король пентаклів Таро - значення

Чоловік земної стихії (Телець, Козеріг, Діва) буде присутній в житті Раків. Він дасть пораду, пов'язану з фінансами.

Блазень Таро - значення

У житті Раків відбудеться несподіваний поворот. Трапиться щось, чого ви зовсім не очікували. Наприклад, ви можете зайнятися тим, в чому не розбираєтеся, але вирішите ризикнути. Багато Раків зроблять крок, довірившись долі.

Гороскоп на картах Таро на вересень 2022 для Левів

7 мечів Таро - значення

У вересні варто побоюватися крадіжки, причому не лише матеріальних речей, а й інтелектуальної власності. Гороскоп Таро радить тримати всі свої ідеї при собі та не розповідати оточуючим про плани. Також не варто довіряти нікому важливі документи.

Місяць Таро - значення

Це карта переживань і обману. У вас не буде повної картини того, що відбувається. Місяць також може дати період очікування.

Паж мечів Таро - значення

Леви отримають потрібну інформацію, документи, відповідь.

Колісниця Таро - значення

Згодом ситуація зрушиться з місця, Леви візьмуть все в свої руки, просунуться в справах. Можлива поїздка, подорож.

Гороскоп Таро на вересень 2022 для Дів

Сонце Таро - значення

Карта тріумфу, підтримки та просування вперед. Будь-які плани Дів будуть реалізовані. Можлива поїздка, подорож. Представники знака зможуть похвалитися хорошим здоров'ям. Також чекайте на хороші новини.

3 жезлів Таро - значення

Діви повернулися спиною до минулого і дивляться в майбутнє. У вас є мета, і ви знаєте, як до неї рухатися. Буде багато зустрічей і знайомств.

Король мечів Таро - значення

Поруч з Дівами буде чоловік повітряної стихії (Терези, Водолій або Близнюки). Можливо вам доведеться звернутися за допомогою до фахівця (лікаря, юриста, фінасиста).

Вежа Таро - значення

У Дів можуть різко помінятися плани, тому необхідно буде швидко адаптуватися. Астролог радить остерігатися травм і конфліктів.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти