Багато викидають бананову шкірку, але винахідливі господині використовують її з успіхом в кулінарії.
Насправді бананова шкірка не тільки їстівна, але і багата декількома ключовими поживними речовинами, включаючи калій, харчові волокна, поліненасичені жири і незамінні амінокислоти, говоривши експерт.
Зазвичай при приготуванні м'яса смачним виходить щось одне: або бульйон, в якому воно варилося, або сам шматок яловичини.
Однак є спосіб, завдяки якому ви дістанете з каструлі м'яке і апетитне варене м'ясо, яке можна вживати в якості основної страви. При цьому не менш смачна і ароматна рідина може стати прекрасною основою для супів і борщів.
Ще один плюс такого методу - час готування скорочується в кілька разів, а найдешевша і жорстка яловичина перетворюється в вишуканий делікатес.
- М'ясо слід відправити в каструлю і залити його водою.
- Після цього сюди ж слід відправити шкірку від банана. Не забудьте ретельно помити фрукт, перш ніж приступати до його варіння.
- Піну, що утворюється в процесі приготування, слід зняти шумівкою.
- Через 20-30 хвилин яловичина буде практично готова. В цей час бананову шкірку можна витягти з каструлі. Потім додайте до м'яса улюблені овочі і доведіть страву до готовності.
Можете не побоюватися за кінцевий результат: готове м'ясо, так само як і бульйон, не матимуть нічого спільного з бананом. Цей спосіб готування прийшов з азіатських країн, де яловичину і баранину готують на "деках" з бананового лушпиння.
Вам може бути цікаво:
- Як зробити м'яким м'ясо при варінні і гасінні: секрети шеф-кухаря
- Менше м'яса і фруктів: експерт пояснив, чому українці стали більше їсти хліба і гречки
- Найсмачніші сосиски, від яких неможливо відмовитися: простий рецепт
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред