Інсульт: два способи життя, що підвищують ризик розвитку небезпечного для життя стану

Всі ці стани здоров'я є факторами ризику інсульту

Мозок
Щоб мінімізувати ризик інсульту, одне з найкращих дій, які ви можете зробити для свого здоров'я, - це триматися подалі від сигаретного диму. / tominsup / Flickr

Чи можуть ваші повсякденні звички вести вас до пошкодження мозку і скорочення тривалості життя? Що робити, якщо у вас був контроль, щоб виключити або принаймні зменшити ризики, пов'язані з атакою мозку?

На щастя, такі фактори є. За словами доктора Мінеш Хатрі, одним з найбільших факторів ризику інсульту є куріння або жування тютюну, пише Express.co.uk.

"Сигаретний дим викликає скупчення жиру в основній артерії шиї; він також згущує кров і підвищує ймовірність її згортання".

Читайте такжеІнсульт: нове дослідження назвало фактор способу життя, що підвищує ризик на 90%

Але що, якщо ви не курите? "Навіть пасивне куріння може вплинути на вас", - додав доктор Хатрі.

Реклама

Таким чином, щоб мінімізувати ризик інсульту, одне з кращих дій, які ви можете зробити для свого здоров'я, - це триматися подалі від сигаретного диму.

Дослідження показали, що якщо ви кинете палити на 28 днів, у вас в п'ять разів більше шансів кинути палити назавжди".

Доктор Хатрі також підкреслив, що малорухливий спосіб життя може збільшити ризик інсульту.

"Ваші шанси на інсульт можуть зрости, якщо у вас надмірна вага", - підтвердив доктор Хатрі.

"Ви можете знизити свої шанси, тренуючись кожен день. Здійсніть швидку 30-хвилинну прогулянку або виконайте вправи для зміцнення м'язів, такі як віджимання і робота з обтяженнями".

Ведучи активний спосіб життя, ви можете знизити ризик високого кров'яного тиску, серцевих захворювань і діабету, підтвердили експерти національної служби охорони здоров'я.

"Всі ці стани здоров'я є факторами ризику інсульту",-зазначив д-р Хатрі.

"Вправи-це чудодійне ліки, яке у нас завжди було, але ми занадто довго нехтували рекомендованою дозою", - заявили експерти NHS.

У керівництві з фізичної активності головного лікаря Великобританії говориться, що дорослі "повинні намагатися бути активними кожен день".

Це включає як мінімум 150 хвилин фізичної активності протягом тижня, наприклад ходьбу або їзду на велосипеді.

"Чим більше ви будете робити, тим краще", - кажуть медики. "А участь у таких заходах, як спорт і вправи, зробить вас ще більш здоровим".

Щоб активність зараховувалася в 150 хвилин щотижневих вправ, вам потрібно рухатися досить швидко, щоб частішало серцебиття.

Зазвичай це пов'язано з більш швидким диханням і більш теплим відчуттям.

Класифікується як "діяльність середньої інтенсивності", будь-яка діяльність, при якій ви не можете співати, вважається.

Однак ви можете підтримувати здоров'я, виконуючи помірні фізичні навантаження.

viber
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Реклама
Популярное
ПриватБанк змінив правила грошових переказів з картки на картку: що потрібно знатиПриватБанк змінив правила грошових переказів з картки на картку: що потрібно знати До України прийшов антициклон "Ольденбург": якою буде погода до кінця тижняДо України прийшов антициклон "Ольденбург": якою буде погода до кінця тижня Всесвітній день жіночого щастя: душевні привітання і милі картинкиВсесвітній день жіночого щастя: душевні привітання і милі картинки Пенсіонерка-тусовщиця: у Києві померла знаменита модель і світська левицяПенсіонерка-тусовщиця: у Києві померла знаменита модель і світська левиця Прикмети на 16 жовтня: що не можна робити в день Дениса і як не потрапити в бідуПрикмети на 16 жовтня: що не можна робити в день Дениса і як не потрапити в біду

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять