Зіпсуються самі і зламають техніку: що не можна зберігати в холодильнику

5 червня 2023, 13:22
Холодильник не призначений для зберігання певних продуктів і предметів.
які продукти не можна зберігати в холодильнику
Які продукти не можна зберігати в холодильнику / Колаж Главред, фото: скріншот YouTube

Холодильник є незамінним помічником у збереженні свіжості продуктів, але є деякі продукти, які краще не зберігати в ньому.

Давайте розберемося, які предмети і продукти не слід ставити на холодильник і чому.

Що не можна ставити на холодильник?

  • Помідори: Зберігання помідорів у холодильнику може зменшити їх смак і змінити текстуру, роблячи їх більш м'якими та несмачними. Рекомендується зберігати помідори при кімнатній температурі.
  • Банани: Низькі температури можуть викликати буре забарвлення шкірки і змінити їх смак. Помістіть банани в прохолодне місце, але не в холодильник.
  • Цибуля і часник: Зберігання цибулі та часнику в холодильнику може призвести до їх пом'якшення та зволоження. Рекомендується зберігати овочі в прохолодному і сухому місці, далеко від прямого сонячного світла.
  • Кавун: Кавуни не потребують зберігання в холодильнику до тих пір, поки вони не нарізані. Після нарізки їх слід зберігати в холодильнику.
  • Хліб: Зберігання хліба в холодильнику може призвести до його швидкого зволоження та старіння. Краще зберігати хліб в хлібниці або в морозилці.
  • Картопля: Зберігання картоплі в холодильнику може призвести до перетворення крохмалю в цукор, що може змінити смак і текстуру. Рекомендується зберігати картоплю в прохолодному і сухому місці, захищеному від світла.
  • Мед і сиропи: Мед і сиропи можуть затвердіти в холодильнику. Краще зберігати їх в прохолодному і сухому місці при кімнатній температурі.

Чому не можна ставити тепле в холодильник?

Не можна ставити теплі предмети або продукти в холодильник через різницю в температурі. Різка зміна температури може викликати стрес для системи охолодження, пошкодити компресор і знизити ефективність роботи холодильника. Крім того, це може призвести до порушення свіжості та безпеки інших продуктів, що зберігаються всередині холодильника.

Дивіться відео про те, які продукти можуть пережити відключення холодильника:

Вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти