Як, коли і чому: все, що потрібно знати про правильну посадку розсади капусти

30 березня 2023, 02:42
499
Правильна посадка розсади капусти - це не складно, але вимагає деякого терпіння і уваги до деталей.
Як правильно висаджувати капусту в відритий грунт
Як правильно висаджувати капусту в відкритий грунт / pixabay.com

Правильна посадка розсади капусти - це важливий крок до врожаю соковитої і смачної капусти. Ми поділимося з вами кількома порадами, які допоможуть вам вирощувати здорову капусту.

Підготуйте грунт

Перед посадкою розсади капусти необхідно підготувати грунт. Він повинен бути пухким, родючим і добре дренованим. Крім того, додайте органічний матеріал, такий як перегній, компост або гній, щоб покращити поживність ґрунту.

Виберіть правильне місце для посадки

Капуста потребує достатньої кількості сонячного світла, тому виберіть місце, де вона буде отримувати щонайменше 6 годин сонячного світла на день. Крім того, переконайтеся, що місце захищене від сильних вітрів, які можуть пошкодити рослини.

Посадіть розсаду в правильний час

Оптимальний час для посадки розсади капусти - це кінець весни або початок літа. При цьому температура грунту повинна бути не менше 10 градусів за Цельсієм. Якщо посадити розсаду раніше або пізніше цього періоду, рослини можуть бути пошкоджені низькими температурами або високою вологістю.

Розмістіть розсаду на відстані один від одного

При посадці розсади капусти слід переконатися, що відстань між рослинами становить не менше 45-60 см. Це допомагає капусті отримувати достатню кількість світла, повітря і поживних речовин, що необхідно для здорового росту.

Вам може бути цікаво:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти