Як підключити повербанк до роутера і бути з Інтернетом навіть без світла

26 листопада 2022, 19:58
Інтернет по вай фай роутеру до 5 годин без світла може працювати, якщо підключатися через USB-дроти DC, два павербанка і оптичний термінал.
Інтернет, світло, роутер
Налаштувати Інтернет без електрики можна, якщо ваш провайдер підключений до безперебійних мереж або акумуляторів / Колаж ua.depositphotos.com, УНІАН

Багато українців через ракетні удари Росії стикаються з плановими та аварійними відключеннями електропостачання. Людям доводиться думати, як знайти Інтернет, коли немає світла. Проблему можна вирішити за допомогою повербанка, який можна підключити до Wi-Fi роутера. Якщо ваш провайдер підключений до безперебійних ліній, і вони працюють в умовах, коли немає електроенергії, вам вдасться повернутися онлайн.

Як дізнатися, чи буде Інтернет без світла

Для того щоб розібратися, чи зможете ви налаштувати Мережу в умовах відсутності електрики, зателефонуйте своєму провайдеру. Запитайте, чи має компанія підключення до безперебійної мережі. Наприклад, до ліній, які будуть працювати, навіть коли перебої зі світлом. Також обладнання провайдера може бути підключено до акумуляторів.

Задайте питання про те, скільки вольт потрібно, щоб роутер провайдера запрацював. Буває, інформація вказана вже на пристрої. Найчастіше більшість Wi-Fi роутерів працюють від 9 або 12 Вольт.

відео дня

Якщо на гарячій лінії вам скажуть, що можливості провайдера дозволяють отримати Інтернет, коли відсутня електрика, можна починати налаштування.

Що робити, щоб роутер працював, коли вимкнули світло

Для налаштування Мережі без електрики через вай-фай роутер вам необхідні:

  • Спеціальний кабель (з тригерами для вимірювання напруги зарядного пристрою до 12 Вольт). Кабель треба знайти обов'язково, щоб роутер працював через повербанк;
  • Ноутбук;
  • Повербанк;

Перевірте, щоб кабель був USB. Товщина повинна становити про 5,5 мм.

Як підключити повербанк до вай фай роутера

Інструкція для підключення павербанка до роутера цілком проста. Якщо у вас вже є все необхідне, потрібно діяти за наступним алгоритмом:

Вставте кабель з тригером в ваш роутер, а інший кінець дроту просто під'єднайте до повербанку

Декілька хвилин - і Інтернет по Wi-Fi роутеру без світла повинен запрацювати.

Як підключити роутер до павербанку - ще один спосіб

Якщо не спрацював перший варіант, переходите до другого. Що для цього потрібно:

  • Два USB-дроти DC;
  • 2 повербанка
  • Оптичний термінал

Беремо один повербанк і підключаємося до оптичного терміналу. Другий підключаємо вже до вай фай роутера. Для організації такого підключення використовуємо USB-провід DC, розмір якого повинен становити розмір 5,5 х 2,1 мм.

Якщо все вдасться зробити, Інтернет по вайфаю буде працювати близько 5 годин.

Втім, все залежить від потужності повербанків, які у вас є.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти