Як випрати шкарпетки в пляшці: оригінальний лайфхак, щоб навіть не намочити руки

Пластикова пляшка допоможе відіпрати білі та кольорові шкарпетки від бруду. Навіть не доведеться вмикати пральну машину чи прати їх вручну.
Носки, стирка, пластиковая бутылка
Шкарпетки можна випрати у пластиковій пляшці/ ua.depositphotos.com

Шкарпетки – це якраз та річ з гардеробу, яка брудниться найчастіше за інші. Як влітку, так і взимку шкарпетки доводиться змінювати і прати досить часто. У теплу пору року це доводиться робити часто ще й тому, що ноги можуть пітніти, від чого з’являється неприємний запах.

Оскільки інший одяг не потрібно прати так часто, як шкарпетки, може виникнути ситуація, що їх доведеться прати окремо. А так як заради лише шкарпеток чи інших дрібних речей вмикати пральну машинку не дуже економно, то доведеться задуматися, як правильно прати шкарпетки вручну.

Про те, як прати шкарпетки в тазику, знає напевно більшість із нас. Але є один досить оригінальний спосіб прання таких речей, про який здогадується мало хто. Для цього лайфхаку знадобиться лише пластикова пляшка і миючий засіб.

відео дня

Потрібна пляшка з широким у діаметрі отвором зверху, щоб було зручно помістити всередину шкарпетки. Коли вони опиняться там, наливаємо зверху теплу воду і додаємо рідкий миючий засіб або порошок. Закручуємо кришкою.

Далі можна діяти одним із двох способів. Якщо у вас є автомобіль, просто покладіть пляшку на заднє сидіння, коли будете кудись їхати. За той час, поки ви будете користуватися авто, шкарпетки зможуть і відкиснути у воді, і "випратися" через постійне збовтування під час руху машини. Залишиться лише дістати їх, прополоснути у чистій воді і дати висохнути.

Але можна обійтися і без використання автомобіля. Достатньо просто дати шкарпеткам трохи часу на відкисання, а потім інтенсивно потрусити пляшку якийсь час.

Раніше Главред розповідав про 2 способи, як відіпрати білі шкарпетки до ідеального стану. Для цього стануть у нагоді лише підручні засоби.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти