Сивина давно вже перестала бути показником віку і проблемою: тепер це модно, але багато хто все ж комплексує через сиві пасма у волоссі.
На появу сивого волосся впливає не тільки вік, але і деякі хвороби, потрясіння і стресові ситуації. Свою лепту вносить і нездоровий спосіб життя, куріння і алкоголь.
Міняємо зачіску
Якщо у вас немає часу на салонні процедури, то допоможе зміна зачіски. Сивина найчастіше з'являється на скронях і на проділі, а тому існує сенс заколоти або зафіксувати лаком волосся так, щоб прикрити "проблемні" місця.
Мелірування
У цієї процедури є кілька важливих плюсів:
- Щадний вплив - не зачіпає коріння, проводиться тільки на окремих пасмах;
- Відсутність вікових обмежень - підходить як молодим дівчатам, які зіткнулися з першими проявами "дорослішання", так і зрілим дамам;
- Універсальність - може виконуватися на волоссі будь-якої довжини;
- Надання волоссю додаткової пишності і обсягу.
Фарбування волосся
Техніка зафарбовування сивини відрізняється в залежності від її типу. Дотримуйтесь правил експертів, щоб домогтися найбільш ефективного фарбування.
При фарбуванні перший раз на корені варто наносити менший відсоток освітлювача, щоб вони не виглядали світліше, радять експерти.
- Оксид вибирається виходячи з товщини волосся. Для товстого волосся концентрація барвника буде набагато більше.
- Тонке волосся можна фарбувати і в блонд, і в темний. Товсті сиве волосся перед фарбуванням в блонд попередньо освітлюють для створення фону фарбування.
- Для максимального зафарбовування використовуйте предпігментацію - техніку фарбування сивого волосся, що дозволяє наситити порожню структуру волосся фоном для майбутнього пігменту. Ця процедура згладжує пористе волосся і лусочки, доглядає і продовжує стійкість фарбування. В ідеалі передпігментацію потрібно проводити в салоні з досвідченим майстром, вона не займе багато часу, але дозволить отримати гарний колір волосся. Але також ви можете провести її самостійно: половину тюбика фарби змішайте з водою в пропорції 1 до 2, Нанесіть на сиве волосся і витримайте 15-20 хвилин. Частину фарби змішайте з окислювачем і нанесіть на всю довжину волосся поверх попереднього складу, залиште на необхідне за інструкцією час.
- При повторному фарбуванні коренів тієї ж фарбою можна не наносити фарбу на всю довжину, але важливо акуратно розтягнути її, щоб створити плавний перехід. У разі якщо відтінок вимивається, наносите фарбу на всю довжину за кілька хвилин до змивання.
- Коріння варто підфарбовувати в середньому раз в 2 тижні. Все залежить від того, як швидко відростає ваше волосся.
Вам може бути цікаво:
- З мікрохвильовкою і без: Як швидко розморозити м'ясо
- Магазинний або ваговий: як вибрати якісний сир
- Ремонт влетить у копійку: як не можна використовувати мікрохвильовку
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред