Як дізнатися, що говорить кішка: короткий словник з різних "мяу"

19 серпня 2023, 14:38
3784
Кішки можуть запросто спілкуватися зі своїм господарем за допомогою нявкання.
Чому кішка спить на людині
Як тільки кішка зрозуміє, що ви її чуєте, вона візьме це на озброєння / Колаж Главред, фото: pixabay.com

Ви коли-небудь замислювалися, що ваша кішка намагається вам сказати? Розуміння поведінки вашої кішки та голосових моделей має вирішальне значення для створення міцного зв'язку.

Розшифрувавши їх нявкання, ви зможете краще зрозуміти методи спілкування вашої кішки. Давайте вивчимо значення нявкання вашої кішки і розшифруємо, що вони можуть намагатися передати.

Що значить нявкання?

Хоча кішки в основному спілкуються один з одним за допомогою запаху, міміки, мови тіла та дотику, нявкання — це мова, спеціально розроблена для людей. Серед котів нявкання зазвичай обмежується спілкуванням між матір'ю та її кошенятами. Кошенята використовують нявкання, щоб привернути увагу матері, і в міру дорослішання вони менше покладаються на нявкання для спілкування.

відео дня

Коли кішки нявкають на людей, це служить тим же цілям. Ваша кішка розуміє, що ви не реагуєте на її запах або мову тіла, як це роблять інші кішки, тому вона виробила нявкання як спосіб спілкування з людьми.

Як зрозуміти, що означає котяче нявкання?

Котячий язик складається з багатьох звуків нявкання, що відрізняються за висотою, довжиною та гучністю. Коротке, пронизливе нявкання - це стандартне "привіт", а протяжне мррроуу - "Відкрий двері зараз". Як дізнатися, що говорить кішка? Звертаючи увагу на ці різні звуки нявкання, ви можете почати розшифровувати наміри вашої кішки.

Приємне нявкання часто означає прохання про їжу або увагу, тоді як неприємне нявкання зазвичай призначене для прохання або вираження роздратування. Не дивно, що власники котів часто розуміють ці тонкі відмінності в тоні та висоті звуку краще, ніж інші.

Що означає, Коли кішка говорить мяу?

  • Коротке мяу: стандартне привітання. "Привіт!"
  • Багаторазове нявкання: збуджене привітання. "Приємно бачити тебе!"
  • Мяу в середині тону: благання про щось. "Я хотіла б поїсти".
  • Протяжне мррооооу: вимога чогось. "Відкрий двері зараз".
  • Мррроооооооооооооооооооооооооооо: скарга на незадоволену потребу. "Гей, Моя миска ще порожня!"
  • Високий тон Мрррруууууу: вираз гніву або болю. "Це мій хвіст, на який ти щойно наступив!

Надмірне нявкання часто виникає, коли коти усвідомлюють, що така поведінка дає їм те, що вони хочуть. У таких випадках найкраще ігнорувати їхні крики. Ваша кішка звикла отримувати винагороду, коли нявкає, тому годуйте її лише тоді, коли вона спокійна. Обов'язково приділяйте їй увагу і ласку, коли вона спокійна, і утримуйтеся від підкріплення надмірного нявкання відповідями або нагородами.

Розуміння нявкання вашої кішки може зміцнити зв'язок між вами та вашим котячим компаньйоном. Звертаючи увагу на їх голосові сигнали і відповідаючи відповідним чином, ви забезпечите ефективну комунікацію і повне взаєморозуміння.

Вас також може зацікавити:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти