Які фрукти не можна класти поруч: доведеться викинути усе в смітник

25 січня 2023, 14:43
7876
Кожному варто знати, які продукти не можна зберігати один з одним. Особливо коли це стосується фруктів.
Яблоки, бананы
Яблука і банани не можна зберігати поруч/ ua.depositphotos.com, УНІАН

Деякі фрукти, м’яко кажучи, "не дружать" один з одним. Їх ні в якому разі не можна зберігати поруч, адже одні з них можуть прискорювати дозрівання інших, і як наслідок фрукти швидше псуватимуться.

Є кілька таких "недружніх пар". Такі поєднання варто знати наперед, щоб після повернення з магазину випадково не покласти їх разом.

Наприклад, на одній полиці не можна зберігати яблука та апельсини. Навіть якщо вони лежать не поруч, а на невеликій відстані один від одного, все одно у них запустяться процеси дозрівання, які через певний час призведуть до гниття. І ви й опам’ятатися не встигнете, як доведеться викидати як яблука, так і апельсини.

відео дня

Також ж непоєднуваною парою є яблука і банани. При цьому їх не можна лишати не лише поруч один з одним, а й поруч з іншими фруктами. Адже вони обоє містять у своєму складі речовини, які пришвидшують дозрівання та псування інших фруктів.

Якщо ви боїтеся, що банани після купівлі можуть перезріти до того часу, коли ви їх будете їсти, то просто покладіть їх у холодильник. Це сповільнить процес дозрівання. Перед цим їх можна замотати у харчову фольгу.

Якщо ж вам навпаки потрібно, щоб банани чи яблука швидше дозріли до потрібного рівня, то покладіть їх поруч з іншими фруктами.

Вас також може зацікавити:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти