Який мед найкорисніший і смачний: 5 найкращих

11 липня 2023, 21:50оновлено 12 липня 2023, 11:25
Мед - потужний антиоксидант, який рекомендують американські кардіологи. Він захищає від багатьох хвороб.
Як перевірити натуральність меду
У світі існує безліч видів меду / pixabay.com

Можна довго сперечатися про користь того чи іншого виду меду, але для вашого здоров'я найкраще вибирати сирий мед. Сирий мед не обробляється, його можна придбати в магазинах здорової їжі та магазинах вітамінів.

Краще завжди намагатися використовувати сирий органічний мед без консервантів, доданого цукру або будь-яких інших добавок. Це тому, що обробка меду може вбити деякі корисні поживні речовини та антиоксиданти.

Незалежно від того, який мед або підсолоджувач ви вибрали, Американська асоціація серця рекомендує чоловікам споживати не більше дев'яти чайних ложок доданого цукру на день, а жінкам – шість чайних ложок для запобігання серцевих захворювань.

відео дня

Найкращий мед у світі

За оцінками, у світі існує понад 300 видів меду. Багато з них доступні лише у кустарних фермерів, які вирощують мед, оскільки їх не можна виробляти комерційно.

Манука

Мед манука родом з Нової Зеландії. Його збирають з квіток дерев манука, які тут ростуть в достатку. Це дуже рідкісний мед, оскільки дерева мануки цвітуть лише кілька тижнів на рік. Манука має як противірусні, так і антибактеріальні властивості. Його цілющі властивості походять від метилгліоксалю (MGO). Оскільки мед манука має високу концентрацію MGO, це один з найкорисніших видів меду на планеті. Манука - це темний мед зі злегка гіркуватим смаком.

Акація

Акацієвий мед отримують з квіток дерева акації. Дерева акації ростуть в Україні, Сполучених Штатах, але тепер вони вдосталь зустрічаються по всій Європі, тому що це дерево було туди завезено. Акація - світлий м'який мед. Смак солодкий з відтінком ванілі.

Липа

Липовий мед отримують з жовтувато-білих квіток липи. Липовий мед світло-золотистого кольору. Володіє м'яким маслянистим смаком з відтінком лайма в післясмаку.

Шавлія

Шавлієвий мед отримують з пурпурових квіток мускатної шавлії. Шавлієвий мед дуже світлий, майже прозорий. Він чинить опір кристалізації. Смак схожий на жувальну гумку.

Гречка

Гречаний мед отримують з білих або рожевих квіток гречки. Гречаний мед дуже багатий антиоксидантами. Його скус солодовий з легкою гіркуватістю. І звичайно, цей мед дуже полюбляють всі українці. Ще з дитинства всі пам'ятатають економний десерт: український хліб з маслом, гречаним медом.

Вас також може зацікавити:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти