Коли почнеться нова поворотна точка у війні: прогноз для України

Бойові дії можуть завершитися на тлі підписання мирної угоди.

гороскоп для України
Гороскоп для України / ua.depositphotos.com, pixabay

Наприкінці липня - початку серпня українцям слід готуватися до кризового моменту, який може призвести до припинення повномасштабної війни в Україні. Таку думку озвучила астролог Анна Карпєєва.

За її словами, поворотна точка в повномасштабній війні проти Росії очікується через кілька тижнів.

Карпєєва прогнозує, що до кризового моменту варто готуватися в кінці липня-початку серпня. Однак, астролог запевняє, що цей проміжок часу не обіцяє нічого поганого, а навпаки - бойові дії можуть завершитися на тлі підписання мирної угоди.

"У серпні вже буде півроку, як у нас йде війна. Півроку - це завжди поворотна точка в будь-якому циклі, яка говорить про те, від чого нам відштовхуватися. Починаючи з серпня-вересня, будуть спроби якихось переговорів", - озвучила Анна Карпєєва свій астропрогноз для України в ефірі програми "Ранок з Україною".

читайте такожПотужне бомбардування і нові ракетні удари: астролог назвала найнебезпечніші міста-гороскоп для України

Коли закінчиться війна

Астролог Влад Росс зазначає, що червень-2022 обіцяє бути більш-менш спокійним і доброзичливим Місяцем, без особливих напружених аспектів і рутини, проте є і заборони, який порушувати не варто.

При цьому астролог попередив, що варто очікувати запеклих боїв. За його прогнозом, війна в Україні в червні не закінчиться.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти