Кому не можна носити золото: 4 знаки зодіаку, яким такі прикраси принесуть проблеми

Золото можуть носити далеко не всі. Вирішальним фактором в цьому питанні стає знак зодіаку. Астрологи розповіли, кому слід відмовитися від таких прикрас.

Кому не можна носити золото-гороскоп
Кому не можна носити золото - гороскоп / Фото pixabay.com, ua.depositphotos.com

Золоті прикраси популярні багато століть. Благородний метал виглядає дорого і прикрашає будь-який образ. Але ось з точки зору астрології носити золото можна не всім. Зокрема, є чотири знаки зодіаку, яким краще відмовитися від виробів із золота.

Кому не можна носити золото

Прикраси з цього благородного металу не варто носити тим, хто народився під знаком зодіаку Діва. За словами астрологів, представники цього знака знають собі ціну, тому ніколи не будуть підвищувати свій статус за рахунок статусних золотих прикрас.

Дівам краще зупинити свій вибір на виробах з олова та міді. Олов'яні прикраси допоможуть зберегти спокій та гармонію, уникнути конфліктів і знаходити рішення в складних ситуаціях. Мідні прикраси допомагають Дівам зміцнити організм, а також знайти любов і уникнути зрад у романтичних стосунках.

Чому не можна носити золото Рибам

Золоті прикраси - занадто яскраві та помітні. Якщо Риби надінуть прикраси з цього металу, вони відчуватимуть дискомфорт і внутрішній дисбаланс.

Рибам краще зупинити свій вибір на прикрасах з цинку, тоді представникам знака вдасться домогтися успіху в трудовій діяльності. Крім того, Риби стануть менш дратівливими, поліпшать самопочуття і загальний стан здоров'я. Також прикраси з цинку стануть для Риб оберегом.

Чи можна Ракам носити золото

Одна з особливостей Раків - зайва чутливість і невпевненість в собі. Вони часто потрапляють під вплив інших людей, їм важко самостійно ухвалювати рішення. Тому золоті вироби Ракам не підходять, оскільки золото більше імпонує лідерам, сильним духам і харизматичним людям.

Ракам краще підібрати прикраси з титану і його сплавів. Такі вироби дадуть представникам цього зодіаку відмінне почуття гумору, творче мислення і дар переконання. Крім титану, Ракам підходять прикраси зі срібла, оскільки цей метал забирає у свого власника погану енергію та перетворює її на позитивну.

Чому Терезам не можна носити золото

Терези не наділені лідерством і впевненістю у собі, тому золоті прикраси не принесуть їм нічого хорошого і навіть можуть притягнути до них неприємності.

Кращий вибір для Терезів - прикраси з бронзи та міді. Бронзовий сплав допоможе не лише уникнути проблем, але і дасть сил для підкорення вершин. Мідні вироби заряджають позитивною енергією, стають джерелом розсудливості, відповідають за тонус організму.

Вам також може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти