Магнітна буря 15 серпня 2021 – що робити

Чи очікується сьогодні магнітна буря і якими наслідками може загрожувати геомагнітна обстановка - дізнався Главред.
Магнітна буря сьогодні 15 серпня 2021 сила, симптоми, лікування
Магнітна буря сьогодні 15 серпня 2021 - сила, симптоми, лікування / 1zoom.ru

Магнітні бурі на Землі - це неприємні наслідки викиду згустків енергії з поверхні Сонця. Сонячний вітер провокує електромагнітні хвилі, на які організм людини реагує не найкращим чином: через підвищення вироблення гормонів тривоги (норадреналіну й адреналіну) страждає людська серцево-судинна система.

Магнітна буря 15 серпня 2021 відбудеться з імовірністю в 5%. Пік припаде на пізню ніч із 14 серпня на 15 серпня. Сила збурень на піку складе три бали.

Цієї доби можливе тимчасове ослаблення імунітету (під час магнітних збурень в крові знижується рівень лейкоцитів), напади поганого настрою, скачки тиску і дратівливість. Тому не варто додатково навантажувати свій організм - важкими фізичними навантаженнями, з'ясуванням відносин, прийомом алкоголю і шкідливої їжі.

відео дня

Вже в другій половині дня стан здоров'я має стабілізуватися, а працездатність – підвищитися. При цьому спати все-таки варто лягти раніше.

Прогноз магнітних бур на 16 серпня 2021 також несприятливий. Детальніше читайте в нашому матеріалі Магнітна буря 16 серпня 2021 – що робити.

Підвищений тиск: симптоми і що робити, якщо у людини високий тиск

читайте такожМісячний посівний календар на серпень 2021: що і коли садити

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти