Можна навіть в мікрохвильовці: 3 способи стерилізування банок для консервації

Главред зібрав три найпопулярніші і робочі способи, щоб "пропарити" банки.

консервація, банки
3 способи стерилізування банок для консервації / скріншот

Літо - пора консервації, але щоб ваші "закрутки" на зиму не вибухнули ще до початку осені, вам необхідно знати головні правила стерилізації банок.

Главред зібрав три найпопулярніші і робочі способи "пропарити" банки.

Стерилізуємо банки над парою

Самий "древній" спосіб, для якого вам знадобиться каструля, вода і спеціальне пристосування для стерилізації банок. Його можна замінити на сито з ручкою. Заливаємо воду в каструлю, кип'ятимо до того моменту, як всередині банок водяна пара перетворюється в краплі води, які почнуть стікати по стінках.

Стерилізуємо банки в окропі

Для даного способу візьміть велику каструлю, щоб в ній містилося кілька банок. Вода повинна покривати їх повністю.

читайте такожНайсмачніша кабачкова ікра з пікантним смаком: 2 супер простих покрокових рецептаПісля закипання води, кип'ятіть банки 5 хвилин, потім обережно виймайте банки щипцями або кулінарною виделкою і ставте на кухонний рушник горлом вгору.

Стерилізуємо банки в мікрохвильовці

Відносно новий, але найзручніший спосіб стерилізації банок для консервації. Спочатку їх потрібно помити і вже мокрими поставити в мікрохвильовку горлом вгору. Для стерилізації банок в мікрохвильовці можна налити в них трохи води.

Для стерилізації невеликих і великих банок досить пропарити з 2 рази по 4-5 хвилин, маленьких - 3 хв на максимальній потужності. Будьте обережні, після закінчення програми вони шалено гарячі.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти