Усі ми любимо готувати страви із кабачка, адже його можна обсмажувати, тушкувати, фарширувати, маринувати і навіть робити варення та компот. Саме тому страви із кабачків користуються величезною популярністю, адже щоразу можна приготувати щось новеньке.
Окрім того, кабачок є дуже корисним для нашого організму. Він містить вітаміни групи В, вітаміни А, Е, С та К. Також не варто забувати і про такі мікроелементи, як залізо, цинк, калій та магній. Ба більше, кабачок містить величезну кількість клітковини, у результаті чого покращується робота ЖКТ. Тож причин споживати кабачок просто немає. Однак кожен з нас знає, що під час термічної обробки величезна кількість вітамінів втрачається. Далі розповідаємо, чи можна їсти кабачки в сирому вигляді.
Якщо ви задаєтесь питанням, в якому вигляді корисні кабачки, то поспішаємо вам відповісти, що найкраще їсти кабачки сирими. Споживаючи кабачок у сирому вигляді, ми насичуємо наш організм максимальною кількістю вітамінів та мікроелементів. Проте зауважимо, що сирий кабачок можна їсти лише тоді, коли він молодий та має ніжну та тоненьку шкірку.
У вас може виникнути питання, як їсти сирі кабачки, адже смажені чи тушковані вони набагато смачніші та апетитніші. Ви будете здивовані, але є дуже багато рецептів салатів із сирим кабачком. Повірте, такі страви нічим не поступаються усім іншим смаколикам із кабачка. Окрім того, із кабачка можна приготувати фантастичну локшину, яку не потрібно варити чи смажити. Далі ділимось із вами неймовірним рецептом.
Для приготування смачнющої кабачкової локшини вам знадобиться:
- 1 невеличкий кабачок;
- 2 чайні ложки оливкової олії;
- 5 волоських горіхів;
- 10 грамів сиру пармезан.
Локшина з кабачків: як приготувати
Беремо кабачок та нарізаємо його тоненькими слайсами. Після цього слайси потрібно нарізати на дрібну локшину. Якщо у вас є тертка для моркви по-корейськи, то можете натерти на ній кабачок.
Далі беремо волоські горіхи та натираємо їх на тертці. Сир пармезан також потрібно натерти на тертці.
Після цього додаємо до нашої локшини горіхи, сир пармезан та заправляємо все оливковою олією. Можете також посолити локшину за смаком та додати до неї трохи кунжуту чи насіння чіа. Залиште локшину на 10-15 хвилин і після цього можете куштувати її. Смачного!
Дивіться відео про те, як приготувати кабачкові оладки з фетою:
Вас може зацікавити:
- Як відокремити оселедець від кісток одним рухом: божевільний фокус
- Як відбити куряче філе без молотка: приголомшливі секрети від умілих господинь
- Як посмажити рибу без бризок і пригорілої олії: дивовижний секрет
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред