Неприємні запахи зникнуть назавжди: 3 лайфхаки, щоб в туалеті приємно пахнуло

Декілька простих домашніх засобів допоможуть позбутися неприємного запаху в туалеті не гірше магазинних засобів.
Унитаз, туалет, уборка, запах
Деякі прості засоби допоможуть покращити запах в туалеті/ ua.depositphotos.com, pixabay.com

Навіть якщо унітаз мити щоденно, це не дасть гарантію, що у туалеті завжди буде лише свіжий і приємний запах.

Справа у тому, що накопичення неприємних запахів у туалеті залежить не лише від прибирання. Така проблема може виникнути через неправильну роботу вентиляції. А так як це приміщення замкнуте, то й постійно провітрювати його не так просто.

Щоб позбутися сильного запаху в туалеті, можна додатково до прибирання та миття унітазу залишати там один із простих засобів, які здатні подолати проблему.

Сода

Такий засіб може допомогти для вирішення багатьох побутових проблем. Його використовують під час прибирання, для усунення різних плям під час прання тощо. Але сода має набагато ширше коло використання.

З її допомогою можна позбутися неприємних запахів, адже вона їх ефективно нейтралізує. Просто потрібно насипати невелику її кількість на блюдце або в іншу ємність й поставити у непомітному місці в туалеті. Декілька разів на тиждень її варто заміняти.

Вугілля

Вугілля також дуже добре вбирає неприємні запахи. Тому господині дуже часто залишають його у різних місцях оселі.

Не виключенням є і туалет. Щоб позбутися неприємних запахів, достатньо лишити там 3-4 таблетки вугілля. Заміняти їх потрібно раз на тиждень.

Оцет

Не обов’язково ставити у туалеті чистий оцет, адже рідина має різкий специфічний запах. Тому оцет можна розвести водою у якійсь ємності, а тоді залишити у вбиральні.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти