Нещасні разом: три пари найбільш несумісних знаків зодіаку

Деякі знаки абсолютно не сумісні і не мають шансу на щасливе життя разом.
Найгірші пари за знаком Зодіаку
Найгірші пари за знаком Зодіаку / колаж фото pexels.com

Астрологи стверджують, що серед 12 знаків Зодіаку є 3 пари тих, кому краще не вступати у стосунки.

Найгірші пари за знаком зодіаку - різні бажання

Згідно зі словами експертів по зірках, потерпіти невдачі в любові можуть Тельці і Близнюки. Все тому, що Тельці люблять жити тихим і спокійним життям, в той час як близнюки навпаки - завжди хочуть розважатися. Ці відносини приречені на конфлікти і розбіжності бажань.

Які пари не сумісні за знаком Зодіаку - тепло і холод

Зірки свідчать, що бути щасливими у відносинах не зможуть Рак і Стрілець. Все тому, що егоїстичний і прагматичний Стрілець ніколи не буде зрозумілим емпату Раку. Як правило, розбіжності в таких парах закінчуються скандалами і спаленими мостами.

відео дня

Найгірші пари за знаком зодіаку - дві впертості

Для того, щоб стосунки були щасливими, люди повинні не змагатися між собою. Козеріг і Овен же від природи вперті лідери, кожен з яких сам по собі хоче бути лідером і першим. Вічне суперництво зробить людей в такій парі незадоволеними життям.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Також вам може бути цікаво:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти