Молодик у вересні 2022: що потрібно зробити, щоб залучити удачу

Чого варто уникати, щоб не запрограмувати себе на місяць невдач.

Молодик вересень 2022
Молодик у вересні 2022 / ua.depositphotos.com/

У першому місяці осені Місяць увійде в новий цикл 26 вересня о 00: 54 за київським часом. Молодик у вересні 2022 пройде в сузір'ї Терезів.

Перші місячна доба в кінці вересня стартує в період ретроградного Меркурія (9 вересня – 2 жовтня), в цей день краще не починати нового і зосередитися на поточних обов'язках, довести до кінця розпочате або повернутися до справ, запланованих раніше.

Молодик в Терезах - час звернути увагу на взаємини з оточуючими. Сприятливо залагоджувати старі конфлікти і налагоджувати втрачені зв'язки. Хороший період, щоб розпрощатися з відносинами, які заважають рухатися вперед, розставити всі крапки над і. Весь наступний місяць на шляху можуть зустрічатися люди, які можуть навчити чогось важливого, спілкування з ними стане цінним досвідом і допоможе знайти гармонію. Через інших людей можна розібратися в собі і усвідомити проблеми, які можуть ускладнювати життя. Хороший період для початку нових відносин, романтики і любові.

Молодик 26 вересня 2022 – що можна робити

Молодик у вересні закликає відкласти нові починання і звернути увагу на незакінчені справи. У цей день принесе користь і довгострокове планування, записуйте свої думки і цілі. Хороший день для опрацювання старих образ, позбувшись від негативу, ви відкриєте дорогу до позитивних змін вже в наступному місяці.

Це момент, коли потрібно проаналізувати ваші відносини з партнером. Варто поговорити по душам зі своєю другою половинкою. Це допоможе розібратися зі своїми істинними почуттями і бажаннями і вирішити назріваючі проблеми. Не приймайте ніяких поспішних рішень на емоціях, дайте собі час подумати. Уникайте конфліктів і розбіжностей, вони можуть запрограмувати негативні установки на місяць вперед.

Прислухайтеся до сигналів організму. Масаж, розслаблюючі ванни або улюблене заняття допоможуть відновити внутрішню гармонію.

Що не можна робити в молодика:

  • вирушати в поїздки;
  • здійснювати великі покупки;
  • починати нове;
  • позичати і давати в борг;
  • проводити хірургічні операції і процедури краси;
  • зловживати алкоголем і жирною їжею.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти