Вівсяна крупа - корисна і універсальна каша, яка щільно прижилася в раціоні українців, проте мало хто знає чи потрібно промивати плющену вівсянку перед тим, як зварити. Далі про це і поговоримо.
Чи потрібно мити вівсяну крупу перед варінням - два варіанти
У приготуванні вівсяної крупи є такі ж нюанси, як в приготуванні будь-якої каші.
Якщо говорити про промивання перед приготуванням, то люди діляться на два типи. Перші вважають, що промивання може допомогти видалити пил із зерен і зайву муку, що зроблять кашу більш світлою і приємною на вигляд, коли вона приготується. Інші при цьому стверджують, що промивання крупи - помилка і виробник перед відправкою на продаж проводить багаторазову обробку даної каші, серед якої також є промивання і сушка, які не дають вівсянці залишитися брудною, а борошно, яке є у пластівцях - взагалі корисне для шлунково-кишкового тракту.
Тобто, рішення про те, чи варто промивати вівсянку виробника, яка опинилася в ваших руках - ви можете прийняти самостійно, спираючись на зовнішній вигляд крупи.
Як промити вівсяну крупу - універсальні правила
Промивати вівсяну крупу, як і всі інші каші необхідно за універсальними правилами. Вода повинна бути холодною і її повинно бути багато. Крім цього, промивати крупу варто до тих пір, поки вода не стане повністю прозорою і позбудеться від каламутності.
Як варити вівсяні пластівці - головний нюанс
Для того, щоб вівсянка вийшла красивою і приємною на вигляд, її необхідно правильно зварити. Для цього потрібно запам'ятати, що пластівці вівсянки опускаються в киплячу воду або молоко.
Після того, як в киплячу рідину ви відправите крупу - вона буде варитися 15 хвилин. Потім закрийте її кришкою і дайте настоятися близько п'яти хвилин.
Також вам може бути цікаво:
- Що не можна подарувати на новосілля: 4 предмета, які зіпсують життя
- Як бузок впливає на людину: несподівані лікувальні властивості улюбленої квітки
- Що не можна ставити в спальні: квіти, які дарують головний біль і погану енергію
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред