"Вони роблять "удар щура": екстрасенс Макс Гордєєв розповів, чи буде катастрофа на ЗАЕС

Чим обернеться ядерний шантаж Путіна, який вже святкує перемогу, знає зірковий медіум.

ЗАЕС, Макс Гордєєв
Макс Гордєєв розповів, чи буде катастрофа на ЗАЕС / УНІАН, instagram.com/maxgord

Зірковий екстрасенс Макс Гордєєв в ексклюзивному інтерв'ю для Главреда дав відповідь на питання, яке сьогодні лякає весь світ чи не більше, ніж віроломна війна в Україні, яку розгорнула РФ.

Президент Путін перестав загрожувати всьому світу ядерною зброєю. Натомість він придумав дещо гірше: війська окупантів замінували найбільшу атомну електростанцію в Європі - Запорізьку АЕС.

У разі випадкової або навмисної детонації може статися катастрофа, наслідки якої будуть страшніше і важче 10 трагедій у Чорнобилі 1986 року.

Чи піде президент РФ на такий відчайдушний крок? Максим Гордєєв заявляє - боятися нічого: "В першу чергу я хочу запевнити всіх людей, які переживають з приводу цього: взагалі не думайте про це, будь ласка. РФ завжди намагається нас налякати, маніпулювати. І ви повинні розуміти, що для путлера найголовніше – це наш страх. Він ним енергетично живиться. Щоб люди боялися, щоб люди панікували. І ці моменти і фейки, які він максимально любить нагнітати… Тому я хочу вам ще раз сказати, що все буде добре. Я не бачу жодних моментів".

Екстрасенс вважає, що мінування ЗАЕС - не більше ніж бравада через безвихідь. "Що у них відбувається? Їм буквально нічого зробити для того, щоб якось себе проявити. Знаєте, такі: "А ми захопили ядерку! Тепер ми замінували! Тепер ви у нашій владі!" Це люди, які в принципі не знають, як нас зламати, як нас повністю скрутити. То вони роблять "удар щура" - коли вдарив, і тікає. Ось такий момент саме в них", - каже він.

Гордєєв стверджує, що в країні-агресорі віддають добре розуміють можливі наслідки, і не готові нести відповідальність за можливу катастрофу. До зухвалого ядерного тероризму вони вдаються бо все ще вірять у свою перемогу. "Енергетично, по картам, вони вже святкують, і думають, що вже захопили всю Україну. Думають, що будуть тримати у страху всю Україну. Але, не дивлячись на те, що ця люди мерзотна, там 73 ракові пухлини в голові (я про путлера), вона все ж трішечки с тою головою дружить, бо розуміє, що там же всім перепаде (у разі катастрофи - прим. редактора). Що не тільки Україна отримає, і Росія також, і взагалі інші країни. Тому, якщо це відбудеться, то вони розуміють, що тоді вже ніхто з ним цяцькаться і розмовляти в такому тоні не буде. Там будуть розбиратися, і там все буде жахливо.Тому він реально розуміє. Бо якщо вони хотіли б це зробити, то вони б вже зробили це з Чорнобилем, таку ситуацію. А зараз – це просто маніпуляція", - каже екстрасенс. Слідкуйте за зірковим медіумом Максом Гордєєвим в Instagram.

Окупанти на Запорізькій АЕС тероризують весь світ

Окупанти ставлять під загрозу не тільки своє існування, а й життя величезної кількості людей. 3 березня війська РФ направили в Енергодар колону бронетехніки з 100 одиниць. 4 березня вони обстріляли Запорізьку АЕС при спробі захопити її. Тоді на атомній електростанції спалахнула пожежа.

Згодом російським військовим вдалося захопити АЕС. Вони розмістили на майданчику станції свої техніку і почали використовувати АЕС як військову базу.

14 березня стало відомо про те, що окупанти підірвали боєприпаси поблизу одного з енергоблоків Запорізької АЕС. На станції були присутні також працівники Росатому.

21 липня стало відомо про те, що окупанти розмістили військову техніку і вибухівку в машинному залі енергоблоку Запорізької АЕС. Все це знаходилося поруч з обладнанням, яке забезпечує роботу турбогенератора, а також близько до головного маслобаку. У цьому баку зберігається легкозаймиста олія, яку використовують для охолодження парових турбін.

5 серпня, російські окупанти двічі обстріляли Запорізьку АЕС. Снаряди з РСЗВ потрапили в майданчик біля одного з енергоблоків з ядерним реактором. Під час обстрілу окупанти застосували реактивні системи залпового вогню. Внаслідок цього є ризики витоку водню.

9 серпня українська розвідка підтвердила, що окупанти мінують енергоатомні блоки Запорізької АЕС. До цього причетні "вагнеровці".

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти