Карколомний тест на IQ: лише генії знайдуть людину без маски на шаленій оптичній ілюзії

10 червня 2023, 00:10 оновлено 10 червня, 15:21
Нова оптична ілюзія викликає підвищений інтерес у багатьох людей, в результаті чого вони змушені чухати свої голови, намагаючись розгадати це завдання.
головоломка
Лише люди з високим IQ знайдуть чоловіка без маски / Go Simple Tax

Оптичні ілюзії вважаються одним з найпростіших методів визначення рівня інтелекту людини. Люди, які постійно розв'язують різноманітні завдання на спостережливість, покращують свої навички вирішення проблем.

Нова оптична ілюзія викликає підвищений інтерес у багатьох людей, в результаті чого вони змушені чухати свої голови, намагаючись розгадати це завдання. Так, на малюнку зображена група чоловіків в офісній будівлі. Усі вони в масках. Проте на малюнку десь є один чоловік без маски. Спробуйте знайти його за 6 секунд.

Карколомний тест на IQ: лише генії знайдуть людину без маски на шаленій оптичній ілюзії
Спробуйте знайти чоловіка без маски / Go Simple Tax

Чоловік без маски ідеально злився з іншими, тому його дуже важко помітити. Якщо вам вдалося впоратися з цим завданням, то вас можна назвати справжнім генієм!

відео дня

Якщо вам не вдалося знайти чоловіка без маски, то не варто хвилюватись, адже регулярна практика допоможе покращити навички спостереження. Якщо ви хочете ще попрактикуватись, то спробуйте розв'язати ще одну задачу: Шалена головоломка: тільки люди з високим IQ помітять помилку на зображенні вітальні.

Нижче публікуємо правильну відповідь на цю складну головоломку.

Чоловіка без маски можна побачити ліворуч на зображенні. Його точне місцезнаходження позначено кружечком, що полегшує його ідентифікацію.

Карколомний тест на IQ: лише генії знайдуть людину без маски на шаленій оптичній ілюзії
Правильна відповідь / Go Simple Tax

Вас може зацікавити:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти