Відмиє навіть застарілий жир: навіщо класти у морозилку засіб для миття посуду

Деякі господині помітили, що заморожений мийний засіб краще відмиває нагар та жир.

посуда, замороженное моющее для посуды
Навіщо заморожувати засіб для миття посуду / Колаж фото ua.depositphotos.com, скріншот

Хоча б раз у житті кожна господиня ламала голову, як же відмити нагар на дні каструлі і сковорідки, або відтерти застарілий жир з решітки для духовки. Часто на це потрібно витратити багато часу, замочувати у гарячій воді по декілька разів і відтирати так, що потім болітимуть руки.

Однак досвідчені господині вигадали спосіб, як це зробити швидко за допомогою звичайного мийного засобу для посуду та форми для льоду. Виявляється, все дуже просто.

Що необхідно зробити

Перш за все слід залити засіб для миття посуду у форми для льоду (можна використати також форми для випікання кексів) та поставити це у морозилку хоча б на декілька годин, аби мийний засіб добре замерз.

Після цього можна діставати засіб з форми та просто чистити цим шматком забруднені поверхні.

замороженное моющее
Навіщо заморожувати засіб для миття посуду / скріншот

Господарки зробили висновок, що заморожений мийний засіб краще відтирає застарій жир чи нагар, аніж звичайний рідкий з залізним йоршиком чи губкою.

Де ще можна застосувати заморожений мийний засіб

Цим лайфхаком можна скористатися не лише для миття дек, кастрюль чи сіток для духовки. Він також може допомогти позбутися плям на одязі, оббивці дивана чи килимі. Цей суперзасіб не потрібно буде змивати величезною кількістю води, а потім ще й сушити поверхні.

Крім того, заморожений мийний засіб можна використати для видалення клею з наклейок чи жуйок.

Раніше Главред розповідав про те, як швидко відчистити праску від нагару всього за 30 секунд. Для цього знадобиться лише таблетка для посудомийної машини.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти