Перед сном люди ставлять склянку з солоною водою під ліжко: навіщо так робити

Незвичайний ритуал бере свій початок ще з давніх часів.

стакан, ліжко
Навіщо ставлять склянку з водою під ліжко / скріншот, pixabay.com

Багато хто міг чути, що забобонні люди перед тим, як лягати спати ставлять солону воду або під ліжко, або біля ліжка.

Так робили наші предки, а зараз роблять і деякі люди.

Для чого ставлять солону воду біля ліжка?

Вважається, що якщо в приміщенні буде багато негативної енергії, то це погано відіб'ється на всіх членах сім'ї. Люди починають хворіти, у них з'являється депресія, а також в сім'ї все частіше виникають сварки і конфлікти.

Якщо у вас почало відбуватися щось подібне, то в будинку необхідно очистити енергетику. На ніч предки ставили захист у вигляді склянки з водою, в яку клали сіль.

Чому вода повинна бути солоною?

Якщо ви вважаєте, що у вашому будинку накопичилося багато всього негативного, то можна насипати солі на листочок і розкласти її по кутах. Робити це бажано, коли нікого не буде вдома, і коли вам теж потрібно буде піти у справах.

Солона вода в склянці повинна бути тому, що вона стає магнітом і одночасно в'язницею для негативно зарядженої енергії. За допомогою такого ритуалу можна знизити вплив темних сил на організм людини.

Як правильно ставити енергетичну пастку?

Необхідно взяти склянку звичайної води і насипати в нього пару чайних ложок солі. Такий захист потрібно ставити на тумбочку біля голови.

Наші предки вважали, що темні сили в першу чергу прагнуть опанувати думками людини. Саме в думках найбільше концентрується негативу. Тому стакан з водою дозволить позбутися від негативних емоцій.

Біля узголів'я така пастка буде найбільше ефективною. Але, люди похилого віку вважали, що ставити склянку з водою можна ставити і під ліжко. Адже саме в цьому місці таїться зла сила.

Вам може бути цікаво:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти