У різних культурах і релігіях можуть існувати різні вірування і традиції, пов'язані зі спілкуванням з померлими.
Однак, загальноприйнятою ідеєю є те, що померлі знаходяться в іншому світі і не можуть взаємодіяти з живими в звичному для нас фізичному сенсі.
Не заважайте іншим
Розмовляти з померлим на могилі може вважатися неповажним стосовно їх пам'яті і можуть викликати негативні емоції у інших людей, які також шанують пам'ять померлих.
Крім того, могили - це місця поховання померлих, де інші люди можуть приходити для шанування і прощання з покійними. Спілкування з померлим на могилі може порушити тишу і повагу, які повинні супроводжувати такі місця.
Говоріть не на кладовищі
Замість спілкування з померлим на могилі, багато людей вибирають інші способи шанування пам'яті померлих, наприклад, покладання квітів, запалення свічок, молитви, спогади або спілкування з близькими і друзями, щоб поділитися спогадами про померлого.
Щоб попрощатися з померлим відведено 9 днів і 40 днів
Священнослужителі в момент втрати не рекомендують перебувати на кладовищі і вести бесіди з покійною людиною. Смерть принесла в світ живих численні забобони і прикмети. Священики радять молитися за покійну людину і тим самим допомогти йому піти в інший світ і очистити його грішну душу, що дасть йому свободу і місце в раю.
Щоб попрощатися з померлим відведено 9 днів і 40 днів, коли можна відвідати кладовище, але розмовляти з покійним священики не радять. Краще відправитися в храм, де поставити свічку за покійного і помолитися за його душу.
Вам може бути цікаво:
- 5 незвичайних речей, які не можна взяти з собою в космос
- Друге життя старих джинсів: що з них можна зробити
- Досвідчені шеф-кухарі завжди натирають огірок сіллю перед нарізкою: навіщо вони так роблять
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред