Чому не можна сушити одяг на батареї: більшість людей про це не здогадуються

Щоб швидко висушити одяг, багато хто кладе його після прання на теплі батареї. Але це може призвести до серйозних негативних наслідків.
Стирка, батарея
Одяг після прання краще не сушити на батареї/ ua.depositphotos.com

Холодна пора року – це "час сушіння одягу на батареях". Багато людей використовують такий метод, щоб прискорити сушіння. Але мало хто здогадується, якої шкоди ця звичка може завдати житлу, і з якими наслідками можливо потім доведеться боротися.

Справа у тому, що у приміщенні через мокрий одяг на батареях може підвищитися вологість. А якщо постійно так сушити речі, вологість у кімнаті може підвищитися настільки, що це призведе до появи запаху сирості та цвілі вдома. Неприємна перспектива, правда?

Запах сирості може з’явитися ще й тому, що часто одяг на батарею доводиться класти у два шари, якщо не більше. Адже місця мало, а хочеться, щоб помістилося більше речей. Хоча це насправді помилково, адже кілька шарів речей один поверх одного будуть сохнути набагато довше.

відео дня

Замість батареї, яку усі чомусь звикли вважати "універсальною сушаркою", краще використати спеціальну сушарку. Перед тим, як розмістити на ній одяг, речі можна закинути у пральну машинку і увімкнути додатковий віджим.

Сушарку краще ставити у добре освітленому приміщенні. Вологі речі потрібно розміщати на ній на відстані одна від одної – тоді вони швидше сохнутимуть і не з’явиться запах сирості.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти